Kızım gelişimi durdurdu lütfen yardım kankalar

weirdo

Üye
aynı anda attığım toprağa koyduğum iki kızdan birisi baya gelişirken diğeri toprak değişiminden sonra hayata küstü hiç gelişim göstermedi şuan 22 23. günde falan oda göründüğü gibi arkadaki ufaklığıda onlardan 1 hafta sonra attım gelişimi durduran bitki bi şekilde kurtarılabilir mi en alt dalları çok sararıp kurumuştu iki yaprağıda budadım diğer gelişen kız ve küçük kızdadad ufak bi sararma var sanırım fazla sulamadan oldu ama abartılı bir şey yok gibi ustaların yardımına açığım

weirdo

Üye
Gelişimi duranı kökleyip 1 hafta sonra attığımı büyük saksıya taşımayı düşünüyorum fan ve nem makinem yeni gelicek dolap içini ıslak havluyla nemli tutmaya çalıştım genel olarak zaten nemli bir yerde yaşıyorum havalandırma yok onu da arada havalandırıyorum zaten dolap aralık kalıyor ordan aldığı oksijenle bi iki güne fan ve nem makinesi geliyor gübre olarak hesi pack soil ve aloeverayı ışık kapalı olduığu zamanlarda fısfıs olarak uyguluyorum call mag yerine de iki kez yumurta kabuğu dövüp suda bekletip onu verdim

Toprağı kaliteli kullanmanı tavsiye ederim arkadaşım perlit bari olsaymis toprak bahçe toprağı içinde bakteri vb olablir kök vitamini vemreni tavsiye ediyorum plagron roots

weirdo

Üye
Toprağı kaliteli kullanmanı tavsiye ederim arkadaşım perlit bari olsaymis toprak bahçe toprağı içinde bakteri vb olablir kök vitamini vemreni tavsiye ediyorum plagron roots
toprak migros toprağıyla ısırgan otu yetişen bahçe toprağını karıştırıp vermiştim kök vitamini kurtarır mı diyorsunuz ? yoksa çöp olmaya mı gidiyor

C

Canna

Guest
Hemen perlit siparisi ver, gelince bitkini biraz köklerde toprak kalacak sekilde saksidan sök, topragi %30 perlitle karistir ve bitkini tekrar o yeni karisimin icine dik. En iyisi baska bir saksida perlitli topragi hazirla ve bitkilerini tek tek perlitli topraga al. Arkasindan kök gelistirici karistirilimis su ile can suyu ver. Toprak cok sikismis kökler gelismekte zorlaniyor. Mavi isik takviesi yap.

weirdo

Üye
Hemen perlit siparisi ver, gelince bitkini biraz köklerde toprak kalacak sekilde saksidan sök, topragi %30 perlitle karistir ve bitkini tekrar o yeni karisimin icine dik. En iyisi baska bir saksida perlitli topragi hazirla ve bitkilerini tek tek perlitli topraga al. Arkasindan kök gelistirici karistirilimis su ile can suyu ver. Toprak cok sikismis kökler gelismekte zorlaniyor. Mavi isik takviesi yap.
çok teşekkürler bro bugün veriyorum direkt perlit siparişi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Narkotik Narkotik:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ***** hahahaha** ****** ******** hahahaha* *********
  • esfanet esfanet:
  • 420x 420x:
  • esfanet esfanet:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
    *** * ** **** ********* *** hahahaha
  • J Jamaicanganja:
    ***** ** ****** ****** ****** *** ***** hahahaha ******* *****
  • NE0 NE0:
    ********* hahahaha ******** ********** *** ****** ****** ****** * ** ***** *** ********** *****
  • J Jamaicanganja:
    ******* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • J Jamaicanganja:
    ********* ***** ******** *** ******* ***** ******** *** *** **** ******** *** ******** hahahaha hahahaha **** ****** **** ******
  • NE0 NE0:
    ****** ******* *** ******* hahahaha* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    NE0 NE0: ****** ******* *** ******* hahahaha* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* *******...