Kızlarımın durumu nasıl ? Lemon Og

weirdo

Üye
Fakir işi ilk growum toprak konusunda hatalı başladığım için 2 kere yer değiştirmek zorunda kaldım başlarda nem makinesi ve fan yoktu şuan çiçek dönemindeler küçük kaldılar baya ve bir tanesinin yapraklarda morarma var kafayı kurtarıcak kadar hasat verirler mi en azından kankalar ?IMG_20211223_195503_107.jpgIMG_20211223_195443_768.jpgIMG_20211223_195503_107.jpgIMG_20211223_195333_814.jpg

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 18784

Guest
5-10 verirse dua edebilirsin dostum maalesef :(

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Dostum bir çok sorun var hangi birini söyliyim . Bu işler malesef sistem kurmadan işi öğrenmeden olmuyor. Ufak bi sistem kur güzel gübreler al ve en önemlisi ec Metre kullan verdiğin ec yi bil bitki alltan gelen suyda sana durumunu söylüyor aç mı tok mu sıkıntıda mı vs vs . Bu işi yapıyorsan hakkını vercen dostum ;)

weirdo

Üye
Dostum bir çok sorun var hangi birini söyliyim . Bu işler malesef sistem kurmadan işi öğrenmeden olmuyor. Ufak bi sistem kur güzel gübreler al ve en önemlisi ec Metre kullan verdiğin ec yi bil bitki alltan gelen suyda sana durumunu söylüyor aç mı tok mu sıkıntıda mı vs vs . Bu işi yapıyorsan hakkını vercen dostum ;)
şuan gübre olarak hesi kullanıyorum fan ve nem makinesi açık ama yapraklarda hala morarma var ne eksik kalıyor olabilir ilk başlarda iyi gelişemediği için mi acaba ? hesi boost bloom complex phosporus plus ve call mag veriyorum bu noktadan sonra en azından biraz daha arttırmak için yapabileceğim bi şey var mıdır

varmibisey

Kıdemli Üye
Toprağın baya kötü ve az duruyor sıcaklık ne kadar kabinde ve kullandığın ışık ne ph ayarlıyor musun

weirdo

Üye
Toprağın baya kötü ve az duruyor sıcaklık ne kadar kabinde ve kullandığın ışık ne ph ayarlıyor musun
ışığım samsung 240w qb sıcaklığı bilmiyorum nem oranını da ama içinde fan nem makinesi çalışır durumda ph ayarlıyorum toprağı da 2 kez zaten bitkiyi değiştirmek zorunda kaldım 3. kez bi daha değiştirirsem komple gelişimid urdurur diye değiştirmeye cesaret edemedim açıkcası toprak bu saatten sonra değiştirebilir miyim ?

teşekkürler kanka ışığı biraz daha yaklaştırsam sıkıntı olur mu ışık güzel ısı veriyo şuan 35 santimde
Işıgı yakınlaştırmak daha çok strese sokabilir ısıtma konusuna çözüm olmaz bence, bu grovu böyle bitir hatta 1 ay sonra yeni tohumlar patlar 1 ay da fide şeklinde büyüsünler o arada bu tamam olur bunu kesip, ışığı 18/6 ya cevirirsin yeterli büyümeden sonra 12/12 yaparsın hem ocak şubat derken havalar ısınmaya başlar, bir de tarla toprağı kullanma , bende bu denememde tarla toprağı kullandım sulama konusunda kararsız bırakıyo gittikce sertleşiyo

+ eğitim verip bitkiye etrafı doldurtmayacaksan boş olan yerlere de saksı yok alan boşa gitmesin 5 10 bişeyler almaya çalış her boşluktan

weirdo

Üye
Işıgı yakınlaştırmak daha çok strese sokabilir ısıtma konusuna çözüm olmaz bence, bu grovu böyle bitir hatta 1 ay sonra yeni tohumlar patlar 1 ay da fide şeklinde büyüsünler o arada bu tamam olur bunu kesip, ışığı 18/6 ya cevirirsin yeterli büyümeden sonra 12/12 yaparsın hem ocak şubat derken havalar ısınmaya başlar, bir de tarla toprağı kullanma , bende bu denememde tarla toprağı kullandım sulama konusunda kararsız bırakıyo gittikce sertleşiyo
aynen kanka çok haklısın bunu bu şekilde bitiricem artık çok bekledim köklemekte istemiyorum bu saatten sonra inş kafa yapar bitki başı 10 ar gram verse bari en azından harcadığım elektrik çıksa 3 tane daha lemon og tohumum var hiç harcamıyım çorbacı tohum kullanıyım bari bi dahakinede direkt alıcam toprak buranın toprağı güzel kullanılır diye düşünmüştüm ama çok kötü oldu sonu

varmibisey

Kıdemli Üye
Nem makinesini çalıştırma artık bitki coceklenmede hem ısı derecen artar çok soğuksa isiklar kapalıyken havalandırma sistemini de 15 of 15 on yap ayarli prizle daha rahat edersin ışığın çok iyi ama diğer her şey ofsayt kanka

weirdo

Üye
Nem makinesini çalıştırma artık bitki coceklenmede hem ısı derecen artar çok soğuksa isiklar kapalıyken havalandırma sistemini de 15 of 15 on yap ayarli prizle daha rahat edersin ışığın çok iyi ama diğer her şey ofsayt kanka
kanka tüm para ışık tohuma gitti devamı çok amatör kaldı cidden gene bi 20 şer 30 ar gram alırım dedim bitki başı ama hiç beklediğim gibi olmadı umarım ikincisine daha güzel olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ******** *** *** ***** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • Emmy Emmy:
    ********* *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** *** ** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** *** **** ** ******** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** ** hahahaha *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ******* ******* ****** hahahaha ***** ***** ******* hahahaha**** *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** ***
    +1
    ******** ****** ********** ***** *** *** hahahaha** *** ******* hahahaha* ** ********* ***** ****** hahahaha ****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** *** **** ******* hahahaha******* hahahaha**** **
    +1
    ********** ******* ******* ******* ****** hahahaha ***** ***** ******* ****** ********* *****
    +1
    *** *** ******* ***** ********** ****** ***** ********** *** ***** **** ** **** ******** ******** ***** ****** ********* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Emmy Emmy:
    *** ******** ***** **
    ******* *
  • Emmy Emmy:
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** *******
    Emmy Emmy: ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** ***...