Kızlarım ölüyor ACİLLLL YARDIM..

Guhud

Yeni üye
Yeni flush attım bu hale geldiler kankalar Bi yardım lütfen

C

Canna

Guest
Niye flush attin, topraktaki besinleri temizledin, bitkin ac kalmis ve yapraklardaki besinleri kullaniyor ölmemek icin. Yapraklardan öncelikle azot cekiyor, bundan dolayi o yapraklar sarardi. Gübre ver bitkine, toprak kuruyunca kalan yapraklari kurtar. Saglikli bitkiye hasat zamani haric atilmaz flush, flush atmadan önce danissaydin bitkin bu hale gelmezdi.

Guhud

Yeni üye
Niye flush attin, topraktaki besinleri temizledin, bitkin ac kalmis ve yapraklardaki besinleri kullaniyor ölmemek icin. Yapraklardan öncelikle azot cekiyor, bundan dolayi o yapraklar sarardi. Gübre ver bitkine, toprak kuruyunca kalan yapraklari kurtar. Saglikli bitkiye hasat zamani haric atilmaz flush, flush atmadan önce danissaydin bitkin bu hale gelmezdi.
Ne yapmam gerekiyor dostum

C

Canna

Guest
Dostum yapacagini yazdim, toprak kuruyunca hem grow hemde bloom gübresini %50 oranida karistir ve ver bitkine. Ne gübre kullaniyorsun, bak bakalim grow gübresini yapraktan spey seklinde verebiliyor musun?

Guhud

Yeni üye
Dostum yapacagini yazdim, toprak kuruyunca hem grow hemde bloom gübresini %50 oranida karistir ve ver bitkine. Ne gübre kullaniyorsun, bak bakalim grow gübresini yapraktan spey seklinde verebiliyor musun?
Ben tek gübre kullanıyorum orgomineral bnm bitkilerim gubreyle kendine gelirmi someklere zarar gelirmi

C

Canna

Guest
Dostum o gübre yapraktan spey seklinde verilirmi, sor arastir, yoksa bekle toprak kurusun tam doz gübre ver, evet bitkin kurtulur ama cok iyi bir darbe yedi, bunu hasatta göreceksin. Bilmiyorsan danis dostum, bu forumda cok iyi ustalar var ve severek yardimci oluyorlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...