Kızlarım hakkında endişeliyim

IMG-20230919-WA0017.jpg
İlk growum 8. Gününde ne durumda olduğu hakkında en ufak fikrim yok lütfen yorumlayın ve yol gösterin bana ekipmanları toplamaya başladım ben daha erken mi geç mi ne oluyor endişeleniyorum

MoneyAlpha

Yeni üye
Ekli dosyayı görüntüle 18148
İlk growum 8. Gününde ne durumda olduğu hakkında en ufak fikrim yok lütfen yorumlayın ve yol gösterin bana ekipmanları toplamaya başladım ben daha erken mi geç mi ne oluyor endişeleniyorum
Hepsini tek tek karton yada pet bardaklara almalısın bence(altlarını del), ardından büyüdüklerinde tekrar büyük bir saksıya geçirip bu şekilde ilerleyebilirsin, en sonunda 15 litrelik saksılar yeterli olacaktır senin için(19 litrelik damacanaların tepesini kesip yapabilirsin).

Hepsini tek tek karton yada pet bardaklara almalısın bence(altlarını del), ardından büyüdüklerinde tekrar büyük bir saksıya geçirip bu şekilde ilerleyebilirsin, en sonunda 15 litrelik saksılar yeterli olacaktır senin için(19 litrelik damacanaların tepesini kesip yapabilirsin).
Saksıların altı delik 5lik şişeyi kesip delik açıp üstüne oturtmayı düşünüyorum nem olsun diye vantilatörü de açarım yanına co2 uygulamalı mıyım bu süreçte ve florasan ışık kullanabilir miyim varsa ışık önerisi şahane olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kısırlıı:
    **** *** **** **** ********** ****** ****** hahahaha*
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
    ****** ***** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahaha***
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
    *** hahahaha* ******* hahahaha ********** **** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******** ****** ****** ***** *** ********** ****** ****** ** hahahaha* *******
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ******* ***** ** ******** ** ******** ** ****** hahahaha**** hahahaha* ******* hahahaha ********** **** **** **
  • K kısırlıı:
    ******* ***** ******** *** *** ******** ***** **** ******* ***** ** ******** ** ******** ** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** **** ****** **** *** ******** ******* ********* ***** *** ******* ***** ******** *** *** ********
    +1
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
    hahahaha ***** *** ******** ***** ***** ****** ****** **** *** **********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ********* ***** ******* ********* *** ******** ***** ****** ******
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha *** ** ******* ******* ** ****** ***** ******** ******
    +1
    ****** *** ***** ********* ***** ******** **** ** ******* ** * ***** ***** ****** ********** ** ** **** ****** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ***** *** ******** ***** ***** ****** ****** **** *** ********** ****** ** hahahaha***
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha * **** ***** **** ** ****** * ** ***** **** ****** *** ********* **** ******** ******* ****** *** ** ******** *** ****** ******
    ***** hahahaha*** *** *
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    * ***** ***** ******** *** ****** ***** **** ***** ***** hahahaha** ********* *****
    kokokoco kokokoco: * ***** ***** ******** *** ****** ***** **** ***** ***** hahahaha** ********* *****