Kızlar 12. Gününde toparladılar galiba fikir alabilirmiyim acaba

gayet sağlıklı sadece ışığın yetersız olmasından boya gitmiş file fslanda kullanmadın sanırım bol hasatların olsun ışığı yakınlaştır daha boya gitmesin

Evet 50 cm indirdim 70 cm led kullanıyordum ledi ilkkez kullanıyorum öğreniyorum :) file hiç kullanmadım bilgimde hiç yok
denemeden bilgin olmaz kankacım mutlaka her fırsatta her şeyi denememiz gerekiyor, 6.7. growlarda bestlerini yapmaya ve sonrasında kalfalığını atıp ustalığ doğru ilerleyeceksindir hasatın zıplatsın kankam , saygılar

Eyvallah bro yavaş yavaş ilerliyorum ağzından bal damlıyor ama growerların ustaların sayesinde tabiki o kadar çok bilgi aldım ki artık kızlara yansımaya başladı sağol bro :)eğitim şart :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • D Darkroom420:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* ** *** ***** ** ** **** ***** *****
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • D Darkroom420:
    *** *** hahahaha* ********
  • Emmy Emmy:
  • D Darkroom420:
  • Emmy Emmy:
  • D Darkroom420:
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ***** *** ***** ***** ****** hahahaha* **** ******** ** ****** *** ******
    *** ***** ***** *** ***** ***** ****** *** hahahaha*** ****** ****** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ** ***** ******** ********** ****** *** ** **** ***** **** ** ****** **** **** ****** ********* *** * ** ********
    +1
    ** ***** ******** ********** ****** *** ** **** ***** **** ** ***** *** ******** ******** ******** *** ********* ** ***** ***** *** ** **** ***** *****
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ****** ******** *** ** ***** ** ****** ****** *** ****** ******** ***** **** ***** * ****** **** **** **** *** ***** *** ****** * ***** ********* *** ***** ****** ****** ********
  • Emmy Emmy:
    * ******* ***** ******* ***** **** ****** ***** *** ******** ******** ******** *** ********* ** ***** ***** *** ** **** ***** *****
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** hahahaha
    ***** *** ****** ******** *** ** ***** ** ****** ****** *** ****** ******** ***** **** ***** * ****** **** **** **** *** ***** *** ****** * ***** ********* *** ***** ****** ****** hahahaha ********* **********
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ****** ******** **** ***** *** ********* *****