Kaç gun var ? Hasat gr tahmini ?

Komedishow

Kıdemli Üye
Kanka çok yanlış yaptım,sulama da olsun,dandik gübre kullanma olsun,zamanlı priz ariza yapmış 10 saat ışıksız kalması,sonra 24/0 a çevirmek zorunda kalmam,kabin ici yansiticilarin berbat derece de sıcak yapması bu havada bile kabin kapalı 30 derce oluyor,sulama yapmam gerekiyormu diye kontrol ederken serce parmağımı sokup hala nemli diyerek 5 gun de bir sulama yapmam,bununla beraber topragimin ustu katılasmis suyu yanlardan atıyormuş toprağın altına su pek gelmiyormuş,lst yapmaya çalışırken koklerin topraktan çıkması,bez saksıda lst yapılmaz sabitleyemetince her sulamada lst oynadı bitki stress oldu,eminim ki bu hataları yapmasaydım çok daha farklı bir sonuç alırdım,bol hasatlar.

Cengoxl

Kıdemli Üye
Kanka çok yanlış yaptım,sulama da olsun,dandik gübre kullanma olsun,zamanlı priz ariza yapmış 10 saat ışıksız kalması,sonra 24/0 a çevirmek zorunda kalmam,kabin ici yansiticilarin berbat derece de sıcak yapması bu havada bile kabin kapalı 30 derce oluyor,sulama yapmam gerekiyormu diye kontrol ederken serce parmağımı sokup hala nemli diyerek 5 gun de bir sulama yapmam,bununla beraber topragimin ustu katılasmis suyu yanlardan atıyormuş toprağın altına su pek gelmiyormuş,lst yapmaya çalışırken koklerin topraktan çıkması,bez saksıda lst yapılmaz sabitleyemetince her sulamada lst oynadı bitki stress oldu,eminim ki bu hataları yapmasaydım çok daha farklı bir sonuç alırdım,bol hasatlar.
Sıkma kanka canını ne güzel bak hatalarının farkındasın, sonraki grow daha başarılı bir sonraki daha da başarılı olur! Çok güzel görünüyor üstelik afiyet bal şeker olsun kardeşim :cool:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ** hahahaha* ***** *******
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ******** ***** ********* hahahaha ****** ***** ** *** ****** ******** **** ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** **** ***** hahahaha ******* ****
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha hahahaha*** **** ***** hahahaha ******* ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ***** hahahaha* ****** **** ******** ******* **** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ******* hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ****** ***** ******* hahahaha* **** ********* ********** hahahaha
  • kkush kkush:
    **** **** ******** hahahaha ** ******** ******* ***** hahahaha* hahahaha** ** hahahaha**** ********* ******** hahahaha **** *** hahahaha ******** ***** hahahaha* ****** **** ******** ******* **** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ********* ******* **** ****** ***** ***** ***** *** **** ******* ********* ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • kkush kkush:
    ***** ********* ******* ****** ********** ********* ******* **** ****** ***** ***** ***** *** **** ******* ********* ****
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • kkush kkush:
    * ******* hahahaha ****** ****** **********
  • M mahmutaaa:
  • M mahmutaaa:
    ** ********* ********* **** ********* ***** **** ***** ***** ******* ******* *** ******* hahahaha***** ** ***** ****** ** *****
  • M mahmutaaa:
  • kkush kkush:
    ***** **** ****** **** **** ********* *** ********** ***** ***** ******* ***** hahahaha*** ********* ********* **** ********* ***** **** ***** ***** ******* ******* *** ******* hahahaha***** ** ***** ****** ** *****
  • M mahmutaaa:
    **** ***** hahahaha** ****** ******* ******** **** ******* ***** ***** ***** ******** ****** **** *****
  • M mahmutaaa:
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    +1
  • M mahmutaaa:
    M mahmutaaa: ** ********* ********* **** ******