KABİNİ BÜYÜTELİM DESTEK

Hemlock

Yeni üye
Merhaba dostlarım şuan elimde
Işık:Tsw2000
Kabin:100x100x150
Çıkış fan:Can-Fan RK 125L / 350 m3/h
Giriş fan:200 aksiyel fan

mevcut 150 ilk bi kabine geçmeyi düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum

1:Harvest Master Pro 840 ve Marsh Hydro FC8000 arasında kaldım hangisi daha kaliteli
2:Kabinle Aynı odada kalmam gerekli giriş fanı çok ses çıkartıyor öneriniz
3:Marsh Hydro 6 inç havalandırma kullanan ve sesinden rahatsız olmayan varmı
4:Sponsordan Blue Dream auto söyledim ve kafasından memnun kalmadım ne söylemeliyim
5:150 lik kabine önereceğiniz en sessiz havalandırma sistemi nedir?
Şimdiden herkese iyi growlar teşekkürler

Son düzenleme:

Piranha

Yeni üye
Kral Pro840 tan çok memnunum.
Isınma yapmıyor , ledleri kaliteli , kullanışlı.
Şuana kadar bir sorun görmedim , tavsiye ederim.Verdiğin paraya fazlasıyla değer.
Bol şans.

Benim fanlar giriş 350 cbm çıkış 550 cbm

higthead

Jolly Green
150x150 alan ıcın havalandırman

cıkıs Quıte ultra sessız fan set drkarbondan sasma derim bu ısın ehlıdır. Ozellıkle ses ısı ızolelı secersen tık ses duymassın.bende 890m3h setı kullanıyorum cıt ses yok. sponsorumuzdur forumda herkes drkarbon urunlerı kullanır.

5 bıtkı uzerı cıkıcak ısen

5 altı kalıcak isen

Giriş ise ıletısıme gec gırısın ıcın sana ses ısı ızolelı kesıp yollarlar gırıs fanını ıcıne koyarsın bu sayede komple sıstemın quıte olmus olur.

Sorularına gelıcek olursak:

1-Alanın ıcın fc8000 cok fazla nedenı ıse alana dusen lux mıktarı fazla olur co2 tup vs ıle kullanıcaksan oky ama dıger turlu cok lux yersın fc6500 150 alan ıcın uygundur co2 sız.

2-Havalandırma ıle ılgılı yukarıda attım lınklerı.

3-Ses yapar yorumlardan okuyoruz.

4-Başarılı secım yapmıssın

5- 2. sorun ile aynı=)

3 ana demirbaş vardır bunlar alan(kabın) - havalandırma -ışık bu 3 demırbas 7-24 kullanıcagın urunlerdır saglam kurkı sorunlar cıkmasın.

Son düzenleme:

Hemlock

Yeni üye
1x1 alan ıcın havalandırman

cıkıs Quıte ultra sessız fan set drkarbondan sasma derim bu ısın ehlıdır. Ozellıkle ses ısı ızolelı secersen tık ses duymassın.bende 890m3h setı kullanıyorum cıt ses yok. sponsorumuzdur forumda herkes drkarbon urunlerı kullanır.

5 altı kalıcak isen

Giriş ise ıletısıme gec gırısın ıcın sana ses ısı ızolelı kesıp yollarlar gırıs fanını ıcıne koyarsın bu sayede komple sıstemın quıte olmus olur.

1-Alanın ıcın fc8000 cok fazla nedenı ıse alana dusen lux mıktarı fazla olur co2 tup vs ıle kullanıcaksan oky ama dıger turlu cok lux yersın fc6500 150 alan ıcın uygundur co2 sız.

5- 2. sorun ile aynı=)

3 ana demirbaş vardır bunlar alan(kabın) - havalandırma -ışık bu 3 demırbas 7-24 kullanıcagın urunlerdır saglam kurkı sorunlar cıkmasın.
Çok sağol Kankacım 150 lik kabine geçiş yapıcam 1x çok küçük gelmeye başladı bu değerler 150 ye uygun mudur

higthead

Jolly Green
Çok sağol Kankacım 150 lik kabine geçiş yapıcam 1x çok küçük gelmeye başladı bu değerler 150 ye uygun mudur

150 x150 alan ıcındır uygundur. 150x150 yazıcagıma yukarda 1x1 yazmısım pardon düzelttim=).Napıyorsan yap 3 demırbasın olan alan(kabın) - havalandırma -ısık bu 3 demırbasınıu acıl al topyekun tutan bunlar dovızkurları zıplıyor bosuna zam farkı yeme.

Eys

Yeni üye
150x150 alan ıcın havalandırman

5 altı kalıcak isen

5- 2. sorun ile aynı=)

Merhaba 150x150 kabinde kaç bitki bakılır max

higthead

Jolly Green
11-15 lt auto 5-6 adet. 20-27 lt 4 adet. Bu rakamlar bıtkıyı sıkıstırmadan guzelce saga sola acarak olabılcek durumlar. 1-2 uzerıne cıkabılırsın.

• Like
Tepkiler: Eys

Eys

Yeni üye
11-15 lt auto 5-6 adet. 20-27 lt 4 adet. Bu rakamlar bıtkıyı sıkıstırmadan guzelce saga sola acarak olabılcek durumlar. 1-2 uzerıne cıkabılırsın.
Hocam ben max 10 bitki aynı anda yapmak istiyorum her kafadan bi ses çıkıyo 120x120x200 kabinde 6 tane yaparsın diyen de var 10 bitki için ölçü ışık filtre fan ne olmalı ilgin için teşekkür ederim

higthead

Jolly Green
Hocam ben max 10 bitki aynı anda yapmak istiyorum her kafadan bi ses çıkıyo 120x120x200 kabinde 6 tane yaparsın diyen de var 10 bitki için ölçü ışık filtre fan ne olmalı ilgin için teşekkür ederim

Duvarıma yaz dostum arkadasın konusu dagılmasın.Tam kurulum urunlerın lınklerını paylasalım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    * ******* ****** hahahaha
  • 420x 420x:
    ***** *** hahahaha* ******* ******* ******* hahahaha hahahaha** hahahaha* hahahaha***
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** ** *** hahahaha**** ******** ***** ********* ****** ********** *** ******** ********
  • 420x 420x:
    *** **
  • 420x 420x:
    hahahaha* *** ***** ****** **
  • S sefilzenci:
    **** ******* ****** hahahaha**
    ****** ****** ***** **
    **** ****** ** ******* ********** ***** ****** **
    ***** ******* **** hahahaha* ***** *****
  • 420x 420x:
    ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
  • 420x 420x:
    ******* hahahaha* *****
  • lavrens lavrens:
    ******* **** ** ******** ********* ***** ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
    +2
  • 420x 420x:
    ***** ** ******* *** ******* ******** ****** ****** ********** ******** ****** ***** ******* **
    +1
  • S sefilzenci:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** **
    ******* ****** ********** ******** ********* ***** ****** ****** ****** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    **** *** ***** **** ***** *** **** hahahaha* ** ********* ********* *** * *** ********** ******* **
  • 420x 420x:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** ****** *** ***
    420x 420x: * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** ****** *** ***