Kabin içi yansıtıcı film hakkında yardım

ohrm

Yeni üye
Merhabalar kankalar. Kendim amatör indoor kuruyorum. Kabini kendim yapacağım. İç kaplama malzemesi ne kullanmamı tavsiye edersiniz? Şimdiden sağolun...

Bütçe varsa diamond mylar alabilirsin veya normal mylar veya panda film veya acil durum battaniyesi, araçlar için yansıtıcı ön panel, folyo sıralama da aşağı yukarı böyle olurdu ama bu sana kalmış tabi, iyi forumlar.

ohrm

Yeni üye
Cvp: Kabin içi yansıtıcı film hakkında yardım

EvdekiMizah' Alıntı:
Bütçe varsa diamond mylar alabilirsin veya normal mylar veya panda film veya acil durum battaniyesi, araçlar için yansıtıcı ön panel, folyo sıralama da aşağı yukarı böyle olurdu ama bu sana kalmış tabi, iyi forumlar.

Kanka çok sağol. Diamond çokta pahalı değilmiş. Ondan almaya karar verdim. Eyvallah.

imarf

Yeni üye
Dostum malzemeyi döşesende dışarıya ışık kaçırmamaya çalış her yeri kapat,böylece gecede tam karanlık elde etmiş olursun..

AkatriaL

Yeni üye
kendin yapacak isen bütçen az?   alanını bilmemekle beraber 90*60 için bence bişey kaplama, sızdırmazlık için kapla bim alimium folyosu kalın + kiloluk tutkal en ucuz yollusu.  kullanacagın ışıgads bağlı, onun yerine scrOG yap yeter sana

ohrm

Yeni üye

AkatriaL' Alıntı:
kendin yapacak isen bütçen az?   alanını bilmemekle beraber 90*60 için bence bişey kaplama, sızdırmazlık için kapla bim alimium folyosu kalın + kiloluk tutkal en ucuz yollusu.  kullanacagın ışıgads bağlı, onun yerine scrOG yap yeter sana

Aslında bütçesel sorunlardan ziyade imkan meselesi kankacım :) Şehirden bi köye taşındım. Yer sorunu yok, malzeme alıp herşeyi kendim yapacak yer var, zaman var. Maliyet 5te1 ne düşüyor nerdeyse.

defendant

Yeni üye
Arkadaşlar kafama takılan bi konu var kabini kullanılmayan bi banyoya yapmayı planlıyorum arka ve yan duvara denk gelen kısma kabini dayayacağım için kapatmayı düşünmüyorum duvar buz mavisi ve beyaz fayans kaplı bu fayanslar yansıtıcı görevi görürmü yoksa yansıtıcıyla kaplamalımıyım cevap için teşekkürler

T

tuna

Guest

defendant' Alıntı:
Arkadaşlar kafama takılan bi konu var kabini kullanılmayan bi banyoya yapmayı planlıyorum arka ve yan duvara denk gelen kısma kabini dayayacağım için kapatmayı düşünmüyorum duvar buz mavisi ve beyaz fayans kaplı bu fayanslar yansıtıcı görevi görürmü yoksa yansıtıcıyla kaplamalımıyım cevap için teşekkürler

Fayans ışığı yansıtmaz tam tersine ortamdaki ışığıda emer.

defendant

Yeni üye

tuna' Alıntı:
defendant' Alıntı:

Fayans ışığı yansıtmaz tam tersine ortamdaki ışığıda emer.

kanka fayansın olduğu yerleri illa mylar vb bişeyle kaplamam şartmı ilk growumu alüminyum folyoyla geçirebilirmiyim iş görürmü...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********