Kabin için yardım

Arkadaşlar tohumlarımı pet bardağın içine koydum filizlenmesini bekliyorum daha kabin kurmadım 2 kök olucak ölçü ve neyden kabin yapacağımı söylermisiniz balkonda olucak ilk yardım battaniyesi sipariş ettim balkonda sıcaklık sorun olurmu acaba 2 kökden kaç gr alırım acaba 15 litre 2 tane bez saksı sipariş ettim ilk yardım battaniyesini nasıl kullanıcam ilk growum olucak beni bu konular için bilgilendirirseniz sevinirim

istr

Ordinaryüs
En ucuz başvurulacak yöntem bez dolaptır, veya evdeki bir gardrobu benim gibi kabine dönüştürebilirsin (profilde konu link var ), sıcaklık ayarlamak için havalandırma kullanacaksın, vantilatör de şart

Önümüzdeki aylar hızla eksi dereceleri görcez. Balkonda hasat zor bence şu mevsimde evin içinde yerin varsa oraya uygun bir kabin bak .

pudingov

Üye
Benzer izlediğim bir yoldayım şuanda istersen benim konulardan bakabilirsin kanka , yeni bez dolap sipariş edip streç falan birşeyler yaptım belki faydalı gelir günlüğüm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** ***** ****** ********* ***** ******** hahahahahahahahahahahaha ******* **** * ****** ** ******** ***
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha*******
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ******** ***** ********* hahahaha* **** hahahaha** ********** ** ****** ******** **** ********* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** **** hahahaha hahahahahahahaha ******* **** * ****** ** ******** ***
  • lavrens lavrens:
    *** *** *** ******* ***** ********* *** ********* ***** **** hahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ****** ********** *** *** ***** ******* ******* ***** ********** **** ***** ********* **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** *** *** **** ********** ********* *** * ******* ******* ******** ***** *** *******
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • lavrens lavrens:
    ****** ** ****** hahahaha**** *** ****** ** ***** ** ******* ****** *******
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • lavrens lavrens:
    **** ******** **** ******** * ******* *** ******** hahahaha****
  • lavrens lavrens:
    ***** **** ** ****** ****** **** hahahaha**** **** **** ******** ******** ** **** **** ******* ****** ****** **** ****** ********** ********
    ***** ********* ***** ********** ***** ** ** ********** ** ** hahahaha ******* **
    NewGardener NewGardener: ***** ********* ***** ********** ***** ** ** ********** ** ** hahahaha ******* **