Kabin Setupta Sona Doğru

• Konbuyu başlatan Üye silindi 899
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 899

Guest
Öncelikle herkese selamlar.

Uzun zamandır forumda araştırıyorum, soruyorum az da olsa bilgi sahibi edindim heralde ve sonunda herkes gibi ben de milletin peşinde koşmaktan sıkıldım.

Genetik : sponsordan 4x LSD autoflower

Işık : 1 50w amber, 2 50w mavi, 4 50w kırmızı smd led projektör

Kabin : 100x100x180 Harvest Master (growkentten alınacak

Gübreler : AN serisini kullanmayı düşünüyorum. (growkentten alınacak

Toprak : Light Mix (growkentten alınacak

İçerisi için Fan : https://www.koctas.com.tr/good-home-masa-ustu-vantilator-30-cm/p/2000033611

Giriş Fanı : 100m3 https://www.drkarbonfiltre.com/product-page/drkarbon-kanal-tipi-aksiyel-fan-100mm-100m3

Çıkış Fanı : 300m3 https://www.drkarbonfiltre.com/product-page/drkarbon-kanal-tipi-aksiyel-fan-150mm-300m3

Ph / Isı Ölçer

Luxmetre

EC Metre

Bunların haricinde almam gereken birşey var mıdır kankalar ?

Ayrıca özellikle growkentten alacağım var mı ? Gitmişken tek seferde herşeyi halledeyim istiyorum.. scrog file vs. almalı mıyım ?

Kısmetse haftaya günlüğü açmış olurum...

Carl

Müptezel
Toprak olarak plagron light mix almanı öneririrm. Alacağın aksiyel fanlar giriş için uygunlar ve karbon filitreyi atlamışsın o kabine 360m3 karbon filitre set almanı öneririm. 4 bitki yerine 2 tane 27 air saksıda güzel auto bakabilirsin güzel bakarsan 2 si güzel güzel doldurur o kabini hatta sıkışırlar bile. Growkent den alacağın ürünleri nakit para ile giderek nakit alıp çıkmanı tavsiye ederim özellikle.

Ü

Üye silindi 899

Guest
Toprak olarak plagron light mix almanı öneririrm. Alacağın aksiyel fanlar giriş için uygunlar ve karbon filitreyi atlamışsın o kabine 360m3 karbon filitre set almanı öneririm. 4 bitki yerine 2 tane 27 air saksıda güzel auto bakabilirsin güzel bakarsan 2 si güzel güzel doldurur o kabini hatta sıkışırlar bile. Growkent den alacağın ürünleri nakit para ile giderek nakit alıp çıkmanı tavsiye ederim özellikle.

Tamamdır hocam, plagron light mix alayım. Karbon filtre şu anda alacak durumum yok gibi. Açıkçası koku sorunum da yok. Ama beni rahatsız edecek seviyede olursa, çiçeğe girmeden sipariş etmeyi planlıyorum. 4 bitki istiyorum, en azından hata olursa giden çok üzmesin.. Elimde bio bizz gübreleri var şu anda. 1 tanesini bio bizz ile, kalan 3ü nü de AN serisi gübrelerle büyütüp ikisi arasındaki farkı da kendim görmek istiyorum... Tabiki growkent ten kendim gidip alacağım, kar biraz durulsun zaten çok uzak değilim istanbula..

Carl

Müptezel
Tamamdır hocam, plagron light mix alayım. Karbon filtre şu anda alacak durumum yok gibi. Açıkçası koku sorunum da yok. Ama beni rahatsız edecek seviyede olursa, çiçeğe girmeden sipariş etmeyi planlıyorum. 4 bitki istiyorum, en azından hata olursa giden çok üzmesin.. Elimde bio bizz gübreleri var şu anda. 1 tanesini bio bizz ile, kalan 3ü nü de AN serisi gübrelerle büyütüp ikisi arasındaki farkı da kendim görmek istiyorum... Tabiki growkent ten kendim gidip alacağım, kar biraz durulsun zaten çok uzak değilim istanbula..
kanka olay kokunun seni rahatsız etmesi değil. mekanın dışına çıkıp dışarıdaki insanları ayıktırması

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
    ****** ****** ******* *** *** ***** ********** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ******** *** ***** ****** ***** ******** ********* ********** ***** ******** ****** **
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ****** ** ******* *** *** *** ***** ***** **
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    hahahaha**** ***** *** hahahaha* ***** ****** **** *********
    **** ** ** ********* *** ***** * ***** *** ** ******* ******* ******* ********** ** ****** hahahaha***
  • G gardastohumlazim:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*********
    +1
  • G gardastohumlazim:
  • clackster clackster:
  • deyorke deyorke:
  • A ax-b:
    ***** ***** *** ********* ** ****** ** ******** ********* ********** ***** ******** ****** **
  • deyorke deyorke:
    ***** ******** ********* *** ****** hahahaha ******* ********* ** ******

hahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • G gardastohumlazim:
    hahahahahahahaha
    +2
  • deyorke deyorke:
    *** ******* ** ****** *** ****** * hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha ***** *** hahahaha*** ******* ******* ******* **
    Funny1Joint Funny1Joint: hahahahahahahaha ***** *** hahahaha*** ******* ******* ******* **