Kabin siz ve 50 wat mor let ışık

Güzel kafa

Yeni üye
degenetica kushseed sitelerinden alabilirsin kardeşim gizli kargolama ve güvenilir sıkıntı yok
Cevabın için teşekkür ederim ama ben mesaj attım degenetica daki canlı desteğe sadece tohum firmasıyız dediler zaten ben o tohum u alabilsem çok iyi olur da olmuyor ben en iyisi heralde sokaklara devam edicem benim icegim lokma değil heralde bu :(

UmudoKush

Yeni üye
Cevabın için teşekkür ederim ama ben mesaj attım degenetica daki canlı desteğe sadece tohum firmasıyız dediler zaten ben o tohum u alabilsem çok iyi olur da olmuyor ben en iyisi heralde sokaklara devam edicem benim icegim lokma değil heralde bu :(
kardeşim senin yapacağın en mantıklı şey balkon grow nisan mayıs aylarını bekle hem baya bi masraftan düşersin hemde akarı yok kokarı yok koy balkona veya bağ bahçeniz varsa al güzel bi tohum at büyüsünler en güzel doğa yetiştirir zaten yani sana gerekli olan bi tohum parası bide temiz kaliteli torf toprak lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** ******* *** hahahaha** ** ******* *** **
    BABASULTAN07 BABASULTAN07: ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** *******...