Kabinde Sıfırdan Başlamak istiyorum tecrübesizim.2 veya 3 adet bitki yetiştirmek istiyorum!!!!!!!

higthead

Jolly Green
@alico1907 Dostum 2-3 bıtkı yazmıssın 4bıtkıye kadar 120x120 kabın al 1x1 onerıcektım ama aralarında 500tl var 120x120 daha guzel genıs genıs olur. 3 ana demırbasın vardır bunlar alan(kabın)-havalandırma - ısıık bu 3 demırbasın 7-24 kullanıcagın urunlerdır ve asla bu 3 demırbastan maddısel kısmakı growun guzel olsun sorunlar yasama

Kabin
Toprak ve sudan al mısafır gırısı ıle sube adresı vererek subede nakıt odeme ıle al kafan rahat olsun gubrelerını vs de bu sekıl yapabılırsın parca parca.

Havalandırman
Sponsorumuz Dr.Karbon dan sasma bu ısın ehlıdır forumda herkes kullanır

Cıkıs setın comfort serısı 120x120 alan ıcın comfort serısı yeterlı dostum

yada aynı mk3 ve m3h ler quıte ultra sessız seri

Giriş fanın ise

Birde cıkıs havakanalını oda ıcıne bulastırmadan duvar dıbınden cama yaklastır dırek dısarı at cıkıs havasınıkı ıcerı verırsen gırıs fanından donuup dolasıp kullanılmıs hava tekrar kabın ıcıne gırer kısır dongu olusur bunun ıcın pencere aparatını ıncele,

Işığın ıse

yıne sponsorumuz lm301 h evo son led cıpı kullanıyor gayet basarılı

120 kabıne 2 adet eklıceksın

yada aralarında 4 bın tl var ındırımde uygular ıletısıme gecersen bence 5. nesıl al derım tabı karar senın

1 adet dırek 500w

3 ana demırbasın bunlardır dostum gerıye saksın topragın gubren vs kalıyor onemlı olan 3 demırbasını bıran once alkı kurlar yuzunden haftalık zam yıyor bosuna fıyat farkı yansımasın.

muşul

Kıdemli Üye
Işık-fan kabin türkiyede nerden temin edebilirim. Verimli ve tasarruflu ne tavsiye edersiniz ?
80x80 kabin toprak ve sudan aldım memnunum.
Işık sponsor 4.nesil 340w aldım memnunum ama bu konuda çok bilgili değilim
Fan set Dr carbon 360m3 vortice quite set aldım ÇOK memnunum,kaliteli sessiz ve en önemlisi satıcı çok düzgün bir esnaf,her türlü çok yardımcı kesinlikle tavsiye ederim. (Hepsini 1 ay önce aldım) Kabinde üst tarafında pencere yok arada bakmak için bazı kabinlerde bunu görüyorum ve keşke olsaydı diyorum.Toprak ve Su daki arkadaşlar da düzgün esnaflar,bunu belirtirseniz o şekil bir modele yonlendirirler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • YouDet YouDet:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ********** * ********* ********** ****** *** **
  • YouDet YouDet:
    *** ******* ****** ***** **** ****** ********* ****** ***** ***** *** ******* ********* *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Zorro Zorro:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha* ***** ********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Zorro Zorro:
    ******** ******** *** ***** ***** ********* ********** ***** ******** ********** ******* ******** ***** ****** ********** ******** ***** ******* ** ****** ********* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • YouDet YouDet:
    ***** ***** hahahaha* ****** ** ****** ******* ***** *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ***** ********** ****** ******* ***** hahahaha ****
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha **** ***** ** ****** ***** **
    +1
  • YouDet YouDet:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • YouDet YouDet:
    ********* ****** ***** ********** hahahaha*** **** hahahaha** hahahaha *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** *** ******* ** ******** hahahaha****** hahahaha
  • V vforven:
    hahahaha hahahaha**** ** ********** ********** ***** ****** ***** ******* *** ***** ********** ******* ***** ****** **** **** **** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • D devilhunter:
    hahahaha *** *********
  • D devilhunter:
    hahahaha**** ******* ******* **** hahahaha * *** *** hahahaha * ** ****** ** **** **** ***** ******** ***** *** *** *
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ****** ***** ******** hahahaha ******** ********** *****
    lavrens lavrens: ******* ****** ***** ******** hahahaha ******** ********** *****