Kabinden Balkona (Acil Yardım)

jointboi

Üye
Dostlar Selam hızlıca konuya giriyorum;

Belli sebeplerden dolayı grow setup'umu 2 haftalığına kaldırmam gerekiyor ama bitkileri balkona ya da ışık gören bir yere koyabilirim ama bu süreçte ledlerimi ya da ışıklarımı kullanamam maalesef (sadece balkon ya da cam kenarı), bu geçici bir durum sadece 1.5-2 hafta kadar sürecek ardından setup'ıma kaldığım yerden devam edeceğim 2 kızım var og kush auto daha 8. günleri.

bu süreçte ne gibi zorluklar ile karşılaşabilirim ya da nelere dikkat etmem lazım bu konu da fikir sahibi olan dostlarım yardımcı olursanız çok mutlu olurum

2 gün önceki fotoğrafı https://ibb.co/zJPQFv3

jointboi

Üye
Tam kestiremiyorum ama bi ince stress yaşayabilirler sıcaklık-nem-ışık gibi ve auto bitkiler stressi sevmiyor verim azalabilir auto'da photo kendini toplar
gübrelerini vs eksik etmicem, strese girme durumlarında ya da geçen süre sonunda ben tekrardan kabin startını verdiğimde bu kızlar hiç bir şey olmamış gibi adapte olabilirler mi hocam?

whoamclay

Yeni üye
stress yaşayabilir nemden dolayı bunu da üzerine pet şişenin altını kesip koyabilirsin 18 saat ışık da tutuyorsan 9-9 böl ortama ve neme alışması için çünkü daha bebek en dikkat edilmesi gereken zaman dediğim gibi yap dikkat et yada 1 ay bekle idare et sonra balkona geçiş yap biraz sabırlı ol derim açıkcası

jointboi

Üye
stress yaşayabilir nemden dolayı bunu da üzerine pet şişenin altını kesip koyabilirsin 18 saat ışık da tutuyorsan 9-9 böl ortama ve neme alışması için çünkü daha bebek en dikkat edilmesi gereken zaman dediğim gibi yap dikkat et yada 1 ay bekle idare et sonra balkona geçiş yap biraz sabırlı ol derim açıkcası
şu anda bitkimin güncel hali bu şekildedir hocam: https://ibb.co/DQcq67b

nem ve sıcaklık durumuna müdahele sağlayamıyorum maalesef dediğin gibi pet şişeyi tekrar geçireceğim hocam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
  • G ghostt7:
    ****** ** ******* ******** ***** ***** *** ***** ********* **
  • G ghostt7:
    ******* ********* ********** **
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ******* **** ******** ********* ********** ****** ***** ******** ******** ******* ***** hahahaha ******* * ********* ***
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* * **** ** *** ******* hahahaha* ******** ******* ********* ****
  • G ghostt7:
    ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *
    G ghostt7: ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *