Kabinsiz bitki yetiştirme

MusT+

Üye
Kabinim yok ama büyüyor sizce yapmam gereken nedir biraz endişeliyim ikinci defa yetiştiriyorum ilkinden güzel hasat aldım kabinsiz olur mu bunu merak ediyorum sadece oda koşullarında büyür mü? İlk bitkiminde resmi var yorum yaparsanız sevinirim teşekkür ederim.PhotoPictureResizer_1668696689721.jpgIMG_20220911_214234.jpg

Son düzenleme:

İlhan9010

Yeni üye
Yapmışsın daha önceden tecrüben Varmış daha ne soruyorsun anlamadım olmuş diyorsun zaten yine olur mu diye mi soruyorsun

MusT+

Üye
Kanka şöyle ilk bitkimin resmi var bak onu balkonda bu yaz büyüttüm şimdi kış ve içerde kabinim yok demem o ki aynı gelişimi gösterir mi yapmam gereken birşey var mı?

Kanka koku sorun değilse kabinsiz en iyisi zaten, bol bol temiz hava fan derdi olmaz istediğin gibi boya götürürsün devam.

MusT+

Üye
Eyvallah kardeşlerim koku falan sıkıntı değil önümüz kış olduğu için büyümsesinden endişeliyim sadece

Kabinim yok ama büyüyor sizce yapmam gereken nedir biraz endişeliyim ikinci defa yetiştiriyorum ilkinden güzel hasat aldım kabinsiz olur mu bunu merak ediyorum sadece oda koşullarında büyür mü? İlk bitkiminde resmi var yorum yaparsanız sevinirim teşekkür ederim.Ekli dosyayı görüntüle 15314Ekli dosyayı görüntüle 15315
Kanka bu gelişmişi hangi ayda diktin ? Benim de ev veya üstü kapalı terasım da yapabilme imkanım var. Gübre vs falan bişeyler kullandın mı ayrıca ?

terasta agac olur hıc bırsey yapmana gerek yok su ve gubre gerısı zaten o gunes ısıgıyla gelır ama terasında bunu gızlerken buyumus cıcek al kamufle et yanı yanında baska buyuk goren varmı daıre .. bunlara dıkakt et sen outdoor yapıcan masraf su ve gubre bu kadar

Kanka bu gelişmişi hangi ayda diktin ? Benim de ev veya üstü kapalı terasım da yapabilme imkanım var. Gübre vs falan bişeyler kullandın mı ayrıca

terasta agac olur hıc bırsey yapmana gerek yok su ve gubre gerısı zaten o gunes ısıgıyla gelır ama terasında bunu gızlerken buyumus cıcek al kamufle et yanı yanında baska buyuk goren varmı daıre .. bunlara dıkakt et sen outdoor yapıcan masraf su ve gubre bu kadar
Görünme gibi bir dert pek yok karşı taraftan vs . Sağ sol kapalı zaten üst kapalı. Ön cepheden güneş alıyor sürekli. Outdoor Okey. Photo, auto ? ( çeşit olarak hangisini önerirsiniz ayrıca ). Teşekkürler yanıt için bu ara da.

Weed59

Yeni üye
Kabinim yok ama büyüyor sizce yapmam gereken nedir biraz endişeliyim ikinci defa yetiştiriyorum ilkinden güzel hasat aldım kabinsiz olur mu bunu merak ediyorum sadece oda koşullarında büyür mü? İlk bitkiminde resmi var yorum yaparsanız sevinirim teşekkür ederim.Ekli dosyayı görüntüle 15314Ekli dosyayı görüntüle 15315
Kanka bende önümüzdeki yaz için bir kaç bitki niyetim var. Aynı böyle kısa bitki istiyorum kanka özellikle bir şeye yaptın mı genetik ne biliyor musun?

Görünme gibi bir dert pek yok karşı taraftan vs . Sağ sol kapalı zaten üst kapalı. Ön cepheden güneş alıyor sürekli. Outdoor Okey. Photo, auto ? ( çeşit olarak hangisini önerirsiniz ayrıca ). Teşekkürler yanıt için bu ara da.
yerin müsayitse bir auto 1 de photo yap auto 3 ayda hasat zaten onu içerken photon büyür. auto nortenlıght amnesıa haze cindreella purple haze haze ve afgan kush favorilerim.....photo cok yapmadım ama bubble gum ve super skunk yapmıştım fena degıldı .

nasa

Doktor
Bitkiyi bu soğukta dışarı koyma da evin içinde götürürsün bi şekilde sorun olmaz görülme ve koku sıkıntın yoksa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** **** ***** ********* **
  • T Chat bot:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam: