Kabinsiz indoor denemesi

tüm günlüğü okudum ilk grow 65 günde hasat bence mükemmel tebrikler hocam bende boş odanın ortasında yapıcam kabinsiz bu gördüklerim bana çok büyük ilham verdi hasat miktarını da paylaşır isen sevinirim ellerine sağlık
Hocam tek bir genetik değildi zaten 4 farklı tür ekmiştim,toplamda 310 gr kuru aldım,en çok Afgan kush verdi.Elbette kabin,ph,fan,vs olsa daha iyi olurmuydu bilmiyorum,ama ben banyonun bir köşesinde cop Led ile yaptım,ne kabin,ne ph,ne fan:)

whatthehell

Yeni üye
Kabinsiz,ph ayarlaması olmadan,karbon filtre havalandırma fanı kullanmadan,An itibariyle hepsini kazasız belasız hasat ettim...

merhaba cumhur bey,

ben de kabinsiz olur mu diye düşünürken bu konu başlığını görüp ümitlendim. bende sadece hps lamba, balast ve lamba reflektörü ile fan ve saksı var. standart bir toprak ile başlamak istiyorum. yalnız beni en az uğraştıracak ve sativa ağırlıklı, az kokan bir bitki öneriniz varsa dinlemek isterim. bir de nereden alabileceğimi söylerseniz çok mutlu olurum.

merhaba cumhur bey,

ben de kabinsiz olur mu diye düşünürken bu konu başlığını görüp ümitlendim. bende sadece hps lamba, balast ve lamba reflektörü ile fan ve saksı var. standart bir toprak ile başlamak istiyorum. yalnız beni en az uğraştıracak ve sativa ağırlıklı, az kokan bir bitki öneriniz varsa dinlemek isterim. bir de nereden alabileceğimi söylerseniz çok mutlu olurum.
Merhaba hocam ben sponsordan almıştım,Jack herer ve Afgan auto tavsiye ederim

merhaba cumhur bey,

Buda bugünkü hasadım aynı önceki gibi kabinsiz banyoda baktım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
    C Cetegrian: ********** ******