kafa güzel sago dinlemek

Evet arkadaşlar aramızda sagocular vardır diye düşünüyorum ama bu soru hepimize sigara içerken sago dinleyen var mı özellikle eski parçalarını şiddetle tavsiye ederim kits albümü bpg albümü ve daha nice şarkılar beatler ve sözlerin anlam ve uyumu mükemmel bir his veriyor bence. Ben boş kafa da dinliyorum orası ayrı :)

Mertali54

Doktor
Evet arkadaşlar aramızda sagocular vardır diye düşünüyorum ama bu soru hepimize sigara içerken sago dinleyen var mı özellikle eski parçalarını şiddetle tavsiye ederim kits albümü bpg albümü ve daha nice şarkılar beatler ve sözlerin anlam ve uyumu mükemmel bir his veriyor bence. Ben boş kafa da dinliyorum orası ayrı :)
Ben ama her zaman değil anina bağlı olarak

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka çok geniş bir müzik yelpazem var. Ama 23 sene kadar oldu sagonun yeri çok başkadır bende

Ü

Üye silindi 19785

Guest
sago k silahsiz kuvvet... ahhh o sarkilarin cdlerin kasetlerin dili olsa da konussa. yaşlı planetten selamlar
Kanka dün gece birden krizim vurdu. YouTube dan açtım 60 küsür eski şarkısını dinledim.
Bi 20 sene kadar geriye götürdü ama özleniyor işte...

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Üniversitede okurken baytar vardı çok popülerdi ve nüce şarkısını dinlerdik sagoyla koleranın ama melankolik sarmıyo bi yaştan sonra
Fero semicenk gazapizm bınlar iyi geliyor şuan ama cashflow her zaman favorimdir harbi gangsta harbi underground dır

kropotkin

Yeni üye
Kürdan kollar....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********