Kafa Yakalayamama Yardım :)

Sevgili dostlar herkese iyi geceler. Bi konu hakkında görüşlerinizi almam lazım.Diğer arkadaşlarım gibi kafa yakalayamıyorum ot da içsem pıtda atsam herifler benden 10 kat daha fazla kafa yasıyor nasıl oluyor bilmiyorum.onlar 2 kapakta cok iyi olurken ben 10 kapak ta içsem onlar gibi olamıyorum acaba psikolojik bir durum mu , geçen yaylada ilk kez pıt deneyimim oldu 2 adet attım(ve yanında sınırsız yeşillik) beni fazla etkilemiyor en fazla 1 saat 1.5 saat bi kafası sürdü ama arkadaşlarım saatlerce kafa yasıyor gözleri falan kayıyıyor bayılıyorlar yani cok iyi oluyorlar , kendimi bir türlü salamıyorum sürekli ayık gibi davranıyorum artık problemi kendimde aramaya basladım :)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Moruk kimyasalda kendini olmuyor diye tribe sokarsan hiç gelmez kafasi hapı attıktan sonra bi kahve sekli yaparsan bide inceden yuruyus maximum yarim saate patlamaya baslarsin ki bu hapin kalitesi ilede alakalı bir durum..Ben mitsubishi atiyordum büyük damgalı anam anam nasıl patlıyor öyle böyle değil:) birde kendini tkmadan daha sakin bi kafa ile dene hapi attiktan sonra hemen cigara icme biri uyarıcı biri uyuşturucu kanka düşüşlere doğru sigarayı iç derim.birde her gün sigara.icen bitiysen ben öyleyim dört beş tane uçlü rahat iciorum bi süre sonra sürekli içtikçe bünye daha fazlasında arıyor kafayı az ara ile içmek sartt

ayenaxrg

Üye
Kanka hap sıkıntı bırak tavsiye etmiyorum 4 senedir kardeşim kullaniyordu çocuğun tüm vücudu intihap sardı şimdi o eski halinden eser yok eski saf mdma kalmadı merdiven altı hep sen güzel bı genetik yetiştir exi aratmaz ben ilk sağlam superlemonhaze ictigimde ağlamıştım :)

Nemesis4

Kıdemli Üye
Kanka hap sıkıntı bırak tavsiye etmiyorum 4 senedir kardeşim kullaniyordu çocuğun tüm vücudu intihap sardı şimdi o eski halinden eser yok eski saf mdma kalmadı merdiven altı hep sen güzel bı genetik yetiştir exi aratmaz ben ilk sağlam superlemonhaze ictigimde ağlamıştım :)
Neden dolayı aglamistin kanka

Zmn123

Üye
Dostum onlar eskiden guzeldi seker felan smdi piyasa bok sadece.zehir var kafa.yok en guzeli kendi ektgn ottur baska su zman da gidip sokaktan tanimadgn disinda kimseden bise alinmaz

noone

Üye
beyin kimyası yuttuğun herşeyde biraz daha değişir, fakına varmadan başka bi kişilik haline gelirsin ve işin en üzücü tarafıda şu ki beyin kimyası düzelmez. bozduğun kadarıyla kalır kimyasaldan uzak kalın olabildiğince kanka. gerçekten seni eğlendirdiğine inandığın şeyleri 6 ayda bir müsait ortamlarda tüketebilirmisin. yaşadığın herşey esasında bir trip, sokak arasında patlamakla güzel bi festivalde patlamak arasında dağlar var. yer zaman önemli etken. Şahsen ben hard drug sınıfında bişeye takılmak istediğimde 2 ay önceden hazırlığa planlamaya başlıyorum günü, denk getiremezsem istediğim gibi olmayacaksa sallıyorum etkinliği. naçizane tavsiyemdir <3

kral zaten ilk defa tecrübe ettim. bir daha olurmu bilmiyorum zaten hemen elimin altında olan birşey değil.

Moruk kimyasalda kendini olmuyor diye tribe sokarsan hiç gelmez kafasi hapı attıktan sonra bi kahve sekli yaparsan bide inceden yuruyus maximum yarim saate patlamaya baslarsin ki bu hapin kalitesi ilede alakalı bir durum..Ben mitsubishi atiyordum büyük damgalı anam anam nasıl patlıyor öyle böyle değil:) birde kendini tkmadan daha sakin bi kafa ile dene hapi attiktan sonra hemen cigara icme biri uyarıcı biri uyuşturucu kanka düşüşlere doğru sigarayı iç derim.birde her gün sigara.icen bitiysen ben öyleyim dört beş tane uçlü rahat iciorum bi süre sonra sürekli içtikçe bünye daha fazlasında arıyor kafayı az ara ile içmek sartt

:) kral valla aynı dediğin gibi sıcak nescafe falan içtim, (trump ve el bombası ) başkada denemedim :)

chinchopper12

Yeni üye
Muhtemelen kendini sıktığından rahat kafa yaşayamıyorsun onun harici;
1. Kendini karşılaştırdığın insanlara göre daha kilolu,yapılı isen sana aynı miktarda daha az etki eder.
2. Antidepresan,antipsikotik ilaçlar kullanıyorsan etkisini bayağı azaltıyor.
3. Bünyen güçlüdür her insanın bedeni her maddeye farklı tepkiler verir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* *** ***** **
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ******* **** ****** hahahaha *** ***** **** *******
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** ** hahahaha* ****** *** **** ****** ** ********** hahahahahahahahahahahaha*****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • Y yılmaz34:
  • Night owl Night owl:
    * * ***** ******** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
    ********* ********** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ***** *
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y Chat bot:
  • K kamasunqa:
    hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    +1
  • P puslu77:
    *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ****** ***** **** ****** hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    * ***** ***** **** ***** ***** ** ******** hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    Night owl Night owl: * ***** ***** **** ***** ***** ** ******** hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** *****...