Kahverengi minik lekeler çözümünün bulamadım

minbekboc

Yeni üye
kankalar merhaba kızlar 8günlük 400watt mh lambadalar 10. Güne kadar 80 cm de tutucam ve saksı değişikliği yapıcam şu anki toprak terra aquatica organic soil büyük saksıya aldığımda palagron light mix e geçiricem sizce durumları nasıl yanlızca 1 tanesinde kahverengi lekeler gördüm henüz gübre vermedim ph ı dengeli su veriyorum sebebi ne olabilir ortam ısısı ve nemi ideal seviyede
https://ibb.co/CsvZfgq
toplamda iki kız var biri lekeli diğeri lekesiz sebebini bilen varsa yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

Goldtashak

Yeni üye
kankalar merhaba kızlar 8günlük 400watt mh lambadalar 10. Güne kadar 80 cm de tutucam ve saksı değişikliği yapıcam şu anki toprak terra aquatica organic soil büyük saksıya aldığımda palagron light mix e geçiricem sizce durumları nasıl yanlızca 1 tanesinde kahverengi lekeler gördüm henüz gübre vermedim ph ı dengeli su veriyorum sebebi ne olabilir ortam ısısı ve nemi ideal seviyede
toplamda iki kız var biri lekeli diğeri lekesiz sebebini bilen varsa yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler
Saksılarına al artık ve tohumların neler ?

Goldtashak

Yeni üye
PH dengeli su veriyorsan fazla sulama yapmışsındır.. forumdan doğru sulama hakkında ki yazıyı oku

minbekboc

Yeni üye
PH dengeli su veriyorsan fazla sulama yapmışsındır.. forumdan doğru sulama hakkında ki yazıyı oku
Sulamayı şırınga ile toprak kurudukça 5-7.5 ml arasında verdim yazıyıda okudum kanka onla ilgili olduğunu sanmıyorum problemin 10. Günde alıyim diyardum saksıya ama şu an erken değilmi ? Tohumlar auto white widow sponsordan kanka

minbekboc

Yeni üye
Güncel kankalar şöyleki şimdi büyük saksıya aldım ancak bu gün bi baktımki kahverengi beneği olan değil diğerinde ufak bir sarı nokta var gübre henüz vermedim ph ayarlı su veriyorum dengeli şırıngayla tabi ilk karton bardak toprağı dediğim gibi terra aquatica organic light mix 2-3 hafta gübreli yazıyordu şu an büyük saksıya aldığım toprak ise palagron lm sizce neden olabilir bu gelişim yavaşlığı olsun istemiyorum ilk deneyimimde değil daha kötü şartlar altında yaptığım oldu şu an ışığa 55_60 cm mesafedeler 40.000 lümen değerindeki mh lambanın altında nem 60-70 arası sıcaklık min -22 max -27 giriş çıkış fan karbon vs mevcut yardımcı olursanız çok sevinirim @Aguş senin yorumlarınıda seviyorum kank :D @HippieKanka @silas @Ripley'sOG
saksıya geçiş yaparken uygun miktarda mykos mikorizada ekledim @Altınpipo

Son düzenleme:

Aguş

Doktor
Öncelikle Hayırlı growlar hasadın bol olsun,

Ustalar yorum yapacaktır ama kendi görüşüm ufak bir yanma ilerlemezse sıkıntı yapma zaten o yaprakları kesiceksin ileride,

Gübre için daha ufaklar biraz daha beklemeni tavsiye ederim MH kullanıyorsun sıcaklık olayına dikkat sıcaklıktanda yapraklar böyle olaibliyor ama 27 den yukarı çıkmıyor dedin genede 25 civarı tutmaya çalış 1 hafta daha

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T terbiyeligunahkar: ****