kamu davasının açılmasının ertelenmesi süresi

yowzah17

Üye
selam, bu beş yıllık süre suçu işlediğimiz tarihten itibaren mi başlıyor? yoksa savcının karar verip bize tebliğ etmesinden mi? forumda bu konu hakkinda bilgi bulamadım, bilen deneyimli birisi bilgilendirirse sevinirim.

selam, bu beş yıllık süre suçu işlediğimiz tarihten itibaren mi başlıyor? yoksa savcının karar verip bize tebliğ etmesinden mi? forumda bu konu hakkinda bilgi bulamadım, bilen deneyimli birisi bilgilendirirse sevinirim.
Karar ne zaman kesinleşirse o zaman başlar. Burası hukuk forumumu bro :D burda bulamaman gayet normal.

Tuzsuz Bekir

Müptezel
diğer başlıkta ayrıntılı olarak cevapladım kanka. ceza kesinleştikten sonra başlıyor. hele sen bi KDAE alda sonra 5 yılı düşünürsün kanka

yowzah17

Üye
diğer başlıkta ayrıntılı olarak cevapladım kanka. ceza kesinleştikten sonra başlıyor. hele sen bi KDAE alda sonra 5 yılı düşünürsün kanka
tşk ederim geçen sene Kasım'da paket oldum, karar bu sene Mart sonu gibi çıktı. 2028 Mart'a kadar off o zaman, senede iki kere idrara çağırmaya başlamışlar denetimi bitenleri, benim seminer falan yeni başlıyor.

harmangenc

Kıdemli Üye
valla yapacak bi şey yok biz böyle aptal gibi sesimizi çıkartmadıkça tepemize binerler

Kimyasal karşıtı bir kenevir propagandası başlamsı lazım ülke genelinde, en azından sosyal medyada. İnsanlara anlatılması lazım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ** **** ****** hahahaha*
    ******** ** ***** ***** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** ****** hahahaha** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** hahahaha* ****** *** **** ***** *** *
    *** **** ** hahahaha* ***** ********* ******* ******* **** ********* ****** ********* ********** ******** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* * ** ***** ******** * **** **** ******** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • C CHaRaMBoL:
    ******** ****** *** ********* * ****** **** **** ********* ******* hahahaha*** ***** ***** ******** ********* ********** ***** ***** **** ****** ********* ********** ***** ******* ********** ***** ********** ********** ** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ***** **
  • T taysın:
  • J JunkyheaD:
    ***** ***** hahahaha***
  • J JunkyheaD:
    *** **
    J JunkyheaD: *** **