Kankalar acil yardım yanlış zamanda çiçeğe geçti

BARONBEY2

Yeni üye
merhaba kankalar auto ektiğim tohumları 1 ay geçtikten sonra bi aksilik yüzünden zaman ayarlı saatle oynayıp değişiklik yaptım 2 karış uzayan çiçek şu an sömeğe geçiyormuş gibi auto da böyle birşry olur mu boşuna mu bekledim kankalar ne yapmalıyım ?

A

ALTINPİPO

Guest
merhaba kankalar auto ektiğim tohumları 1 ay geçtikten sonra bi aksilik yüzünden zaman ayarlı saatle oynayıp değişiklik yaptım 2 karış uzayan çiçek şu an sömeğe geçiyormuş gibi auto da böyle birşry olur mu boşuna mu bekledim kankalar ne yapmalıyım ?
autonun someklenme sı 30 gunde baslar resım varmı

BARONBEY2

Yeni üye
kanka selam telefondan giriş yapıyorum bir türlü yükleyemedim sömek için çok ufak gibi dueuyor aslında iyiyvgidiyordu zamanla mecbur oynayınca beni bir korku sardı

BARONBEY2

Yeni üye
aynı onu kullanıyorum kanka tarif bende de var carboload ve diger over drive da aldım şuan daha sensiden 1.5 ml yeni çıkmıştım çiçeğe geçmesi normal olabilir mi ?

Flu

Yeni üye
Dostum geçmiş olsun yapmış oldugun hata sen ve bir çol growerın Photoperiod ile Autoflower ı ayıran çiçeklenme şudur Photoda ışıkla çiçeğe geçersin Autoda ise bitkinin ana kökü saksının altına geldiğinde ve gidecek yeri olmadığını anladığında çiçeklenme başlar bu yüzden her zaman autoflowerları büyük saksıda direkt bakman gerekir eğer küçük bir saksıda 2 haftasan fazla beklerler ise ana kök dibe vurur ve bebekken çiçeklenmeye girer bu yüzden asla autoflowerı asla küçük saksıda başlatmayın en az 11 litrede başlatın.

S

silas

Guest
2 siteden birine normal ışık yada flashla çekip yükle, altta verdiği linkleri direk buraya yapıştır yardımcı olalım. geçmiş olsun sorun ne anlayamadım.

BARONBEY2

Yeni üye
kankalar selam biraz geç yazıyorum kusura bakmayın sanırım doğru ilerliyor saksılar 11 lt sensiyi 1.5 ml e çıkardım

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Dostum geçmiş olsun yapmış oldugun hata sen ve bir çol growerın Photoperiod ile Autoflower ı ayıran çiçeklenme şudur Photoda ışıkla çiçeğe geçersin Autoda ise bitkinin ana kökü saksının altına geldiğinde ve gidecek yeri olmadığını anladığında çiçeklenme başlar bu yüzden her zaman autoflowerları büyük saksıda direkt bakman gerekir eğer küçük bir saksıda 2 haftasan fazla beklerler ise ana kök dibe vurur ve bebekken çiçeklenmeye girer bu yüzden asla autoflowerı asla küçük saksıda başlatmayın en az 11 litrede başlatın.
kanka 11lt bez saksıda başladım. 18. günde çiçeğe başladılar. :D

fotoğrafları aşağıdan görebilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** ********* ******** hahahaha ***** **** ****** hahahaha** ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha **** ******
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O Oci137:
    *** ******* ***** * ******** ***** *** ****** ****** ***** **** ** ***** ***** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • O Oci137:
    ** ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha ** ********* ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • L Levrekbaz45:
    *** ****** *** ******** ***** **** ** ********* *** ****** ** ******* hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • O Oci137:
    ********** ***** hahahaha**** ***** **** ******* ***** ********** ******* ********** ******* ********** ********** hahahaha ***** hahahaha ****** ****** ***** **** ** ******* ***** ***** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** *** ** ****** hahahaha* ****** * ***** *** *** ** ******* ***** ******* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    *** *** ***** ******** ******** ********** hahahaha**** hahahaha ** ********* ******** **** ******* ** hahahaha** *** ********* ***** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** **** ********* hahahaha* ***** ***** ** hahahaha hahahaha******* ***** hahahaha ***** ******** **** ********** ********** ******** ********** ********** ***** ******* hahahaha ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ** ** ******* ******* ******** ****** *** ****** ****** ****** ********** ***** ******* ********** ********* ***** ********* ********** ** ***** hahahaha** hahahaha* *** *** ****
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
    NewGardener NewGardener: ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** *****...