Kankalar ben nerde yanlış yaptım

Pr3sident

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar bitkilerim deki sorun nedir?
Ölecekler diye uyku uyuyamıyorum, 6 haftalık photo çorbacı tohumu bunlar. Bir anormallik var gibi gözüküyor ama çözemiyorum. Bu benim 2.grow. 400 watt hps lamba cooltube kullanıyorum.

6 hafta oldu 12/12 döngüsüne nezaman almalıyım? Bitkilerim ölecek mi arkadaşlar? Çok takıntılı bir insanım lütfen kusuruma bakmayın. Geçenlerde çok susuz kalmışlardı bende baya su verdim.

xCashflow

Yeni üye
knk ışık yada sıcaklık tribine girmeye başlamışlar ışığı yukarı kaldırman lazım bendede hps vardı ısıga yaklaşınca sıcaklıkdan böyle oluyor bide aşırı ışık stresi olayıda var yükseklik ayarından dolayı

Brother

Doktor
Bro bitkin de dün de söylediğim gibi az ve ya aşırı sulama var
bitkin boya gitmiş ışığı biraz yakınlaştırabilirsen senin için iyi olur

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum cok sulamissin, köklere zarar verebilirsin. Bekle toprak iyice koruyana kadar su verme, ayrica eger yetistirme isigindan degilse, yapraklarin rengi acik yesil. Yani verdigin besinleri tam alamiyor. Önce toprak kuruyana kadar bir daha ki sulamada azot takviyesi yap.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    Bandaleros Bandaleros: ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ********...