Kankalar ben sog teknigi yapcam ustalar var mi bu konuda yardim lutfen

Kankalar yardımıza ihtiyacım var kabini kurdum 80 80 ölçülerde 20 saksi alıyor saksılar 4 lt ve Light mix toprak aldım bu toprağa solucan gübresiyle karistirip koysam olur mu bana yardım eden daha önce grow yaptım ama sog teknigi yapmadım

Ü

Üye silindi 22514

Guest
Kafayımı yedin kanka şu ortamda ne 20 si ne sog yöntemi gün yüzü göremezsin bir daha yap 2-3 tane geç iç başına belamı arıyon

Kanka kokuda sıkıntı yok zaten aprtmanin altında yemek fabrikası var o koku salıyor saolsun tohumlar auto kanka

Zaten son kattayim sıkıntı yok cami pencereyi acarimda koku işini halletcemde şimdi toprağa solucan gübresi karistirsam sıkıntı olur mu

Toz kanka solucan gübresi zaten kapalı odada yapcam kanka bu işi en azından 1 senelik icmekligimiz çıkar normal baktığımız gibi ilk başta 18 6 ışık veriyoruz demi

OttoMan347

√SEFİR√
İndoorcu değilim kanka ama öyle olduğunu duyuyorum hep 18/6 yapan da var 20/4 yapan da. Her saksıya 1 avuç harmanla solucan gübresini

Tamam kanka öyle yaparım bir avuç koyarım her saksıya çekirdekleri suya koydum yarın peçeteye alcam sonra bakcaz duruma

OttoMan347

√SEFİR√
Tamam kanka öyle yaparım bir avuç koyarım her saksıya çekirdekleri suya koydum yarın peçeteye alcam sonra bakcaz duruma
Bak yarasa güven varsa şöyle yapabilirsin -
Saksının altına çakıl taşı, üzerine 4 parmak kalınlığında yarasa gübresiyle harmanlanmış roprak, onun üzerine yarasa gübresiyle harmanlanmış toprak

OttoMan347

√SEFİR√
Uzun vadeli gübreli hazırlanmış toprak oluyor. Madem organik gideceksin ben herzaman böyle yaparım ilk başta ihtiyacı olan besini toprağın üzerinden alıyor, kökler uzayınca yarasa gübresinde ulaşıyor. Ozaman da çiçeğe girmiş veya girecek olur.

Tamam kanka öyle yaparım ama sıvı gübreleride vercem sıkıntı yaratmaz demi kanka sana bir tavsiyem var koku konusunda eğer sıkıntı çekiyorsan kanka nem makinenin içine biraz parfüm dök güzel koku salıyor etrafa kokuyu azaltıyor

Ü

Üye silindi 20701

Guest
O kabinde okadar bitki yapıcak san sog mecbur hatta iki kat bile isteyebilir çok kısa veg vermen gerek veg uzarsa zatedemezsin hepsi üst üste biner 4 litre çok saksı büyüklünü azalt senin yapmak istedini anladım o saksılar büyük o işiçin

OttoMan347

√SEFİR√
Tamam kanka öyle yaparım ama sıvı gübreleride vercem sıkıntı yaratmaz demi kanka sana bir tavsiyem var koku konusunda eğer sıkıntı çekiyorsan kanka nem makinenin içine biraz parfüm dök güzel koku salıyor etrafa kokuyu azaltıyor
Kanka gübrenin zamanı var sen ek de önce. Ben outdoorcuyum kanka indoor yetiştiriyorum :)

O kabinde okadar bitki yapıcak san sog mecbur hatta iki kat bile isteyebilir çok kısa veg vermen gerek veg uzarsa zatedemezsin hepsi üst üste biner 4 litre çok saksı büyüklünü azalt senin yapmak istedini anladım o saksılar büyük o işiçin
Kanka nasıl kısa zamanda veg vermem lazım bu konuda bana yardımcı olurmusun

Mordecai

Moderator

bu iki konuya bakabilirsin

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Photo tohum almalısın autoları okadar yerde o sayıyı mümkündeyil zaptedemezsin onbeşgün 18/6 bakıcan photo tohuma sonra çok büyümeden 12/22 ye alıp çiçeye sokucan senin yaptını yabancı grow erler yapıyo iyide sonuç alıyo sayıdan kazanıyo bitki başı küçük gramlar alıp bunu sayı fazlasınla kapatıyo deyişik bi teknik yapan var iyi sonuçlar alanda var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********** **
  • New Rookie New Rookie:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ******** ******** ***** ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******** ** *** ******** ********** *** ***** **** ***** *** ***** *** ** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** ******* ********** ****** ****** **** ***** ******** ****** ****** ****** ********* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** **** *** ****** ****** * **** * ****** * **** ***** hahahaha ***** *****
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** **
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******* ***** *****
  • S SuperKafa:
  • T Tropikal.MR:
  • S SuperKafa:
    ******* ** **** ******* ****** hahahaha*******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • New Rookie New Rookie:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******** ****** hahahaha**
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    S SuperKafa: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****