Kankalar dişi mi erkek mi yardım

gkndemirdag

Yeni üye
Selamlar, ilk denemem kendi terasımda güzel sigaralardan ayırdığım tohumlarla deneme yaptım , ortalama 60 65. Günündeler bitkiler, sadece su verdim , ve katı solucan gübresi kullandım, bana dişi mi erkek mi, yada bundan sonra ne gibi besinler vermeliyim, lst denilen seyi yaptım tel yardımıyla, kelleleri uçurdum, bana yol göstericek tecrübeli abilere şimdiden selam olsun

janjanlim26

Yeni üye
çiceklenmede potosyum seviyor bunlar
ben yarasa gübresi kullanıyorum yada keçiboynuzu pekmezi veriyorum arada sırada gidişlerini izleyerek

gkndemirdag

Yeni üye

janjanlim26

Yeni üye
kanka daha önceki deneyimlerimden yola çıkarak genelde bu tür tam yeşil yapraklılar hep dişi çıkıyor
açık renkli izlenimlerimde erkek çıkdı
bitkin bana göre dişi
bir arkadaşada yorum yazdım buna benzer köfteci büyüttüm nerdeyse erkek diye sökecekdim devam ettim şuan 200 ledin altında samimi söylüyorum 120 gram var deli gibi gidiyor
keçiboynuzu şerbeti ver bir iki sefer,varsa potosyum gübresine geç
evde mesala muz kabuklarını kaynat 1 kaşık ( küçük bal ile karışdır ) bitkine ver tavsiyem
bu şekil acaipde güzel tadını oluyor içerken en ufak bogaz yakmayla karşılaşmıyorsun

gkndemirdag

Yeni üye
İnşallah kardeşim sağolasın dediklerine bakıcam , 3 saksı var su an bende okadar şanssız değilimdir illaki biri dişi çıkar diye ümit ediyorum, saolasın

enoc

Yeni üye
kanka içlerin birtanesi dahi erkek çıkarsa hemen ayır ben ayırmadım pişmanım tohum ayıklamaktan ümanım gevredi

gkndemirdag

Yeni üye
Dişiye benziyor ama tam belli değil daha çiçeklenme ye girmemiş. Şimdiye kadar girmesi belli etmesi gerekirdi. Belki güneş çok az görüyor strese girmiş. Gunes veya isik lazim 12saat. BlomGübreleri ver. Yoksa daha çok beklersin
evet abi dün siteden önerilerle yeni gübreler aldım vermeye basladım bakalım hayırlısı ,bi süre kücük saksılarda tuttum gelişimleri o arabiraz durdu bide sıkıntılıydı evet bakalım önerilen gübreleri ve besinleri aldım hayırlısı görücez

AwaKe4

Müptezel
Knkam 3. Fotoğraf erkek gibi duruyor daha net fotoğraf atabilirsen daha iyi olur tam görünmüyorlar. Erkek çıkarsa mutlaka ayır tohumla uğraşma bir de

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha********
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    Bandaleros Bandaleros: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...