Kankalar Durumlar Nasıl Auto 60-70. gün

kankalar selam kızlarımız auto. bitkiler ortalama 60-70 gün arasındalar. başlarda çok stres gördü geç geliştiler son durum bu iki gündür 480 qb altındalar. sıcaklık 27-21 nem 35-45 seviyesinde. an kullanıyorum genel olarak.uzun yan yatırdığım bitki küçüklüğünden itibaren yapraktaki lekelerinden kurtulamadı onu öyle kabul ettim. azot fazlalığını farkedip son iki sulamadır azotlu herhangi bir şey vermiyorum. son sulamayı bugün yaptım big bud+carboload+revive ve az miktarda b52 verdim. nasıl sizce durumlar fikirlerinizi almak isterim. elimde overdrive var ama henüz başlamadım fan yapraklarında bir sararma yok bazılarında alttaki yaptaklarda ufak sararma ve lekeler mevcut.

Albüm: https://ibb.co/album/Ss33Ps

A

ALTINPİPO

Guest
over drıveye baslaya bılırsın kanka lıtrre bası 2ml takı 85 gune kadar 85 geldınmı 10 gun boyuncada fluss sonra farkı buraya guncellemenı ıstıyorum son kes bloom carboload ver sonra over drıve... unuttmadan sunuda suraya koyayım :)

Advanced Nutrients Overdrive; zengin fosfor ve potasyum kaynakları içeren, çiçekleri güçlendiren bir katkı maddesidir. İçerdiği hormonlar ve katalitik maddeler sayesinde bitkinin çok daha büyük meyveler vermesine ve genetik potansiyelini üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur. Bitkinin besin alımını, fotosentezi ve dolayısıyla enerji düzeyini yükselten Overdrive sayesinde güçlü ve besili bitkilerinizin hücre genişliği ve hücre bölünmesi artar ve bu sayede %23'e kadar daha büyük çiçeklere sahip olursunuz. İçeriği sayesinde bitkinin genetik çiçeklenme kabiliyeti artar, bunun sonucunda bitkinin meyveleri daha çok aroma, tat ve etki kazanır. Overdrive'ın bitkinize vereceği folik asit ve yardımcı bileşenler sayesinde susuzluğa, sıcaklığa, strese, hastalıklara ve böceklere karşı bitkinizin direnci artar ve bitkiniz daha fazla yağ üretir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ALTİNPİPO teşekkür ederim kanka. altlar önceden pek ışık görmüyordu şimdi qb ile yeni yeni görmeye başladı gelişmede var. Sistem rayına yeni oturabildi anca hasata bir ay var diyorsan bu mutlu eder çünkü auto bitki olduğu için daha ne kadar gelişirler emin olamıyordum. Dediğin gibi olursa kızlar bol bol şişmanlarlar:)

A

ALTINPİPO

Guest
@ALTİNPİPO teşekkür ederim kanka. altlar önceden pek ışık görmüyordu şimdi qb ile yeni yeni görmeye başladı gelişmede var. Sistem rayına yeni oturabildi anca hasata bir ay var diyorsan bu mutlu eder çünkü auto bitki olduğu için daha ne kadar gelişirler emin olamıyordum. Dediğin gibi olursa kızlar bol bol şişmanlarlar:)
farkı bırlıkte gorecegız kanka 70 gununde herseye kesıp overdrıveye basla bana 85de bı fotoraf at sana ya bır hafta yada 10 gun dıyecegım trıkom durbunude almalısın sureklı kulanırsın uygundur 70 80 bulunur ve toprak tam kurudugundan emın ol !

büyüteç var kanka growkentin bu 60xlerden ama sabit tutup bakmak zorluyor hem fileden hem fanlardan dolayı. çok mıncıklamak ta istemiyorum bakarken. daha zamanı var nasıl olsa biraz daha ilerlesin içerdeki fanları durdurup bakarım

MasterOf

Kıdemli Üye
farkı bırlıkte gorecegız kanka 70 gununde herseye kesıp overdrıveye basla bana 85de bı fotoraf at sana ya bır hafta yada 10 gun dıyecegım trıkom durbunude almalısın sureklı kulanırsın uygundur 70 80 bulunur ve toprak tam kurudugundan emın ol !
Herseyi kesip derken kanka nasil yani ? Su ve overdrive mi sadece

A

ALTINPİPO

Guest
evet 70 gune kadar gubrelı gıt 70 den sonra gubreyı felan kes sadece overdrıve ver 85 gune kadar 85 gune gelınce bana durum at

A

ALTINPİPO

Guest
Kanka yanlis anlamada heryerde normal gubre cizelgesine overdrive ekleyip 2 hafta devam edin diyolar nasil olacak napcaz biz
kanka nasıl ıstersen yap kafana gore ama overdrıvenın ıcındekılerı bılıyormusun benım gubre bogolması yapmasın ve maxsımum overdrıve etkısı yapsın mevzu bu

kankalar selam, dün gece @silas34 kankam da chatten yazdı onları da hatırladığım kadarıyla konuya ekleyeyim.

Azot fazlalığımız zaten netti

file olayına geç kaldığımı söyledi haklı gerek çok kalmamıştı bu dönemde ama bitkilerin ışık seviyesini bir parça birbirine yakın tutmak ve alt dalların daha rahat ışık alması için kullanıyorum fileyi

sulama konusunda sık fazla olduğunu söyledi hem 3-4cm kurluğu kontrol edip hem de saksının bitanesindeki ölçüm cihazıyla %7-8 civarındayken suladım genelde kuruluğunu büyük ihtimal saksı diplerinde bez saksıya rağmen direnajım çok iyi olmadığı için ıslak kaldı şimdi arayı biraz daha uzatıp devam edicem.
konuya uğrayıp yorum bırakan tüm kankalara teşekkürler. önceki resimlerde mevcut elimde ama pek ilgilenemedim o yüzden hasat sonrası bir konu açıp baştan sona karşılaştığım problem sıkıntılar ve hatalarımla bir ufak deneyimlerimi paylaşmayı planlıyorum. herkese kolay gelsin yeşiliniz bol olsun kankalar

S

silas

Guest
Kanka chatten gerekeni yazmıştım dediklerimi uygula 1 hafta o ortada kalanı değerlendirelim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • A angeshar:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ******* ***** *** *** ****** hahahaha*** **** **** **** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahaha ***** ********* ******* hahahaha ***** ** *** **** hahahaha**
  • A angeshar:
    **** **
  • A angeshar:
    ****** ***** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • A angeshar:
  • powered powered:
    hahahahahahahaha********
    +1
    ****** ***** **** **** ******** ******** *** ** ******** ******** ***** ******* ********* ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** ****** ****** ***** *** ****** hahahaha* ******** **
  • A angeshar:
    ** ***** ** ********* ***** ***** **** ******* ****** *** ** ******** ***** **** ******** **** ********** hahahaha ********* *****
  • powered powered:
    ******** ******** hahahaha **** *** ***** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** ***** **** hahahaha ** ******** ***** * ***** ****** *****
  • A angeshar:
  • içiciadam içiciadam:
  • A angeshar:
    ********** *** ****** ********** **
    ***** ***** ****** ***** **** hahahaha ** ******** ***** ******** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** hahahaha* ** ****** *** **********
    ******** ******** hahahaha **** *** ***** ****** *** ***** ******