Kankalar Hadi söyleyin.

Cigara içtiğinizde Neler Yapıyorsunuz?Sizce ne yapsam daha iyi zevk alırım.Mesela Cigara içip Gta 5 oynamak sizce oyunun içinde gibi hissettirmezmi?

Hadi bakalım Yorumlar gelsin

Gezmek?

Oyun oynamak ?(gta vs.)

Muzik?

Kimde Bu

Müptezel
Cigara içtiğinizde Neler Yapıyorsunuz?Sizce ne yapsam daha iyi zevk alırım.Mesela Cigara içip Gta 5 oynamak sizce oyunun içinde gibi hissettirmezmi?

Gezmek?

Oyun oynamak ?(gta vs.)

Muzik?
Kanka ben en cok ormanda icmeyi seviyorum agaclar kuş sesi gurultusuz ortam en sevdigim şey, ormana gider ateşimi yakarım üstüne cigaramı yaparım viskimi doldurur keyfime bakarım

Lowmembers

Müptezel

Gezmek?

Oyun oynamak ?(gta vs.)

Muzik?
Cigara içtiğimde gözlerimi kapatıp kulaklığı takıp hakettigimi düşündüğüm hayatın içine giriyor ve hayalimdeki dünyada yaşıyorum çoğu zaman

Üstelik kötü niyetli biri olsam Fotomu ve instamıda paylaşmam kanka Grow yapsaydım bir tık daha tedbirli olurdum.Yakında Almanyaya gidiyorum. .

Kanka

Administrator
Yönetici
instanı nıye paylaşıyosun kardesım ıletısım yasak bılıyorsun sende ayrıca instana baktım harbı kendı fotonmuş :D ne tür bi adamsın moruk :D malesef eşit olarak senı banlıyorum bide profil fotona kendı growumu koyuyorum

Lowmembers

Müptezel
instanı nıye paylaşıyosun kardesım ıletısım yasak bılıyorsun sende ayrıca instana baktım harbı kendı fotonmuş :D ne tür bi adamsın moruk :D malesef eşit olarak senı banlıyorum
Bhissettinmi nasil bir oyunun icinde olduğunu kardeşim :D

Gezmek?

Oyun oynamak ?(gta vs.)

Muzik?

FullHD1

Kıdemli Üye

Gezmek?

Oyun oynamak ?(gta vs.)

Muzik?
Müzik dinlerim veya komik birşeyler izlerim dışarda ise araçla gezmek veya sahilde yürüyüş sohbet vazgecilmezimdir bowling vs gibi aktivitelerde güzel olur ama arkada müzik çalacak mekanda net :)
Bir ara cs kapıştık arkadaşla kafam güzelken ama hic oyniyamadım bile kanka

Lowmembers

Müptezel
instanı nıye paylaşıyosun kardesım ıletısım yasak bılıyorsun sende ayrıca instana baktım harbı kendı fotonmuş :D ne tür bi adamsın moruk :D malesef eşit olarak senı banlıyorum bide profil fotona kendı growumu koyuyorum
Senin growun he. Ben bunları mor papatya benzeri sus bitkisi saniyordum. Yaklastirinca gördüm marijuhanna imiş. Ellerine sağlık. İçerdiği ince subliminalleride aldım kendimce abi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********