kankalar hasat vaktine ne kadar var ? (lemon og)

weirdo

Üye
bitkilerimin hasada çok yaklaştığını düşünüyorum ilk yetiştirme deneyimim odadaki eksikler yüzünden fazla büyümedi sizce kaç güne flush atmalıyım ?
IMG_20220119_190340_728.jpg
IMG_20220119_190222_431.jpgIMG_20220119_190156_255.jpgIMG_20220119_190258_724.jpg

arapfaik

Kıdemli Üye
kanka sağlıklı bir hasat için mikroskop şart malesef doğru zamanda kesemezsin tırtıkla olacak bir şey değil. okadar masraf etmişsin 80 lira daha harca kafan rahat olsun..

weirdo

Üye
kanka sağlıklı bir hasat için mikroskop şart malesef doğru zamanda kesemezsin tırtıkla olacak bir şey değil. okadar masraf etmişsin 80 lira daha harca kafan rahat olsun..
kanka valla ege bölgesinde yazlık bi yerde yaşıyorum iş yok şuan ekstra iş denk gelse direkt bitkiye yatırım yapcam bi elli wolt kırmızı projektör falan ışıkta alıyım diyorumda bekliyoruz şuan inş bi şeyler denk gelir alırım

OttoMan347

√SEFİR√
Sanki tilki kuyruğu olmuş gibi ışık mesafesi çok mu yakın? Yeni taze pistil üretiyor sanki eğer foxtail olmuşsa pistillerden hasat vakti kesin belli olmaz

mami10_

Doktor
Bu hafta flush atsan 1 haftaya tooprak kurusa 26 saat karanlığa alsan iş biter tam sağlıklı bir şey söylemek mümkün değil ama resimdeki trikomlara gözle azda olsa gözüküyor rakı kıvamı var 10 güne daha da çoğalır zaten kesetikten sonra da trikomlarr gelişiyor.

weirdo

Üye
@OttoMan47 @mami10_ @CigaraVerin kankalar kusura bakmayın anca yazabildim ışık mesafesi son iki üç haftadır fazla yakın dolabın boyu yetmiyo daha fazlasına şuan topping ve yatırma yapmadığım için yaşıyorum bu sorunu şuan foxtail olduğunu bende düşünüyorum ama emin olamadım alttaki sömeklerde bolca amberleşme varken pistillerde kelledekiler beyaz kalıyor açıkcası kellede hiç kafa olmamasından korkuyorum toprağın kurumasını bekliyorum şuan 2 3 güne flush atıcam

Ü

Üye silindi 21256

Guest
@OttoMan47 @mami10_ @CigaraVerin kankalar kusura bakmayın anca yazabildim ışık mesafesi son iki üç haftadır fazla yakın dolabın boyu yetmiyo daha fazlasına şuan topping ve yatırma yapmadığım için yaşıyorum bu sorunu şuan foxtail olduğunu bende düşünüyorum ama emin olamadım alttaki sömeklerde bolca amberleşme varken pistillerde kelledekiler beyaz kalıyor açıkcası kellede hiç kafa olmamasından korkuyorum toprağın kurumasını bekliyorum şuan 2 3 güne flush atıcam
bendede hep aynı sorun oluyor knk ışığım 300w cobled hep foxtail oluyo sömeklerden tam verim alamadım hiç

Ü

Üye silindi 21256

Guest
knk havalandırma şart demekki geçmiş olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********