kankalar kok gubresını filiz topraktan cıktıktan kac gun sonra verıyoruz ve kac hafta uyguluyoruz ?

Mertali54

Doktor
kankalar kok gubresını filiz topraktan cıktıktan kac gun sonra verıyoruz ve kac hafta uyguluyoruz ?

Mertali54

Doktor
kök gübresi genelde ilk haftadan başlanıyor ama aldıgın kök gübresinin kullanımına bakarsan daha iyi olur tabi
hepsı bıo bızz amo kok gubresı farklı bır marka 4 gun oldu topraktan cıkalı kızlar kac daha beklemelıyım kanka yada bugun ıtı barı ıle vermelımıyım gubreyı suanda bardakta pet bardakta ve kac defa verecegım bu gubreyı

ben bu gübreyi lt başına haftada 1 0,5ml veriyorum kanka bitki baş verdikten ilk 2 hafta 0,2ml gösteriyor kendi tablosunda sonrasında kullanım göstermiyor ama ben bitkinin son 1 ayına kadar kullanmayı düşünüyorum 0,5ml den

Mertali54

Doktor
g
ben bu gübreyi lt başına haftada 1 0,5ml veriyorum kanka bitki baş verdikten ilk 2 hafta 0,2ml gösteriyor kendi tablosunda sonrasında kullanım göstermiyor ama ben bitkinin son 1 ayına kadar kullanmayı düşünüyorum 0,5ml den
growkwntten aldım bunu ben adam yanı genc cocuklar vardı orda abı 2 hafta kullanıyorsun dedı ve ve uzerınde orda yazdım ılk hafta ve 2.hafta dıye ama oncelıkle 2 yada 3 sorum olacak bunun takvımı var mı sende varsa resım atabılırmısın
kac gunluk oldugunda verılmeye baslanıyor
ve haftada 1 defa mı verıcegız bunu ?

takvimde yazan gübreler herzaman haftalıktır yani takvimde 1ml yazıyorsa haftada 2 sulama yapıyorsan 1ml verirsin 1 sulama 1 sulama boş geçersin. bütün gübrelerin takvimini growkentte ürünün açıklama kısmının altında link var ordan bakabilirsin

Mertali54

Doktor
takvimde yazan gübreler herzaman haftalıktır yani takvimde 1ml yazıyorsa haftada 2 sulama yapıyorsan 1ml verirsin 1 sulama 1 sulama boş geçersin. bütün gübrelerin takvimini growkentte ürünün açıklama kısmının altında link var ordan bakabilirsin
tmm kanka tesekkur ederım

Bigbut

Müptezel
Usta bu kok gubresi.
Terra Aquatica Root Booster; bitkilerde sağlıklı ve canlı kök sistemi oluşturan doğal bir katkı maddesidir. Köklerdeki canlılığı harekete geçiren ve kök kütlesinin büyümesine yardımcı olan vitaminler, enzimler ve hümik asitler içerir. Büyüme dönemindeki fideler ve yeni klonlar için kullanıldığında, olağanüstü güçlü ve devasa bir kök sistemi oluşturur. Çimlendirme ve filizlendirme sırasında kullanıldığında ise, genç bitkinin dinç ve sağlıklı olmasını sağlar. Tüm yetiştirme medyalarında kullanıma uygundu

C

Canna

Guest
Ekteki linkte olan kök gübresi hemde en iyisi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** *** **** **
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* **** ********** ***** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** hahahaha*
    ******* ********* ****** **** ********* hahahaha*
    ****** *** ****** hahahaha*** ****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ****** ********** * ***** *** hahahaha** ****
    **** ****** hahahaha *** ****** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha ***** **** hahahaha* ***** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ******** * ** ***** ** **** **** ****** hahahaha hahahaha**** *****
    +1
    ******* ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** ******* hahahaha** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ******* ******** *** ******** **** **** ****** ** *** *** **** ***** hahahaha*** ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ****** ******* *** ***** ******* hahahaha********* hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** ******* hahahaha** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: ***** ******