kankalar nasıl olmuş

ali09

Yeni üye
son kızlarım tohumlarım bitti geçen hafta yurtdışı 30 tane tohum sipariş ettim dün geldi ama gümrük tohumları ezmiş sponsor dan alsam kesin elime geçermi ve istediğimiz genetiği yolluyolarmı cümleten güzel dumanlar

ali09

Yeni üye
skunk#1 2019 yazında 30 tane almıştım 6 tanede hediye vermişlerdi gyo seed den alıodum 6 7 senedir oda bu sene howgrown olmuş ve tc ye göndermiyoruz demişlerdi onun için coffeshopseed den almıştım oda gümrükde paketi açıp tohumları ezmişde göndermişler yani bunlar son tohumlarım acil hemen birdaha alıp atmam lazım

OttoMan347

√SEFİR√
skunk#1 2019 yazında 30 tane almıştım 6 tanede hediye vermişlerdi gyo seed den alıodum 6 7 senedir oda bu sene howgrown olmuş ve tc ye göndermiyoruz demişlerdi onun için coffeshopseed den almıştım oda gümrükde paketi açıp tohumları ezmişde göndermişler yani bunlar son tohumlarım acil hemen birdaha alıp atmam lazım
Geçmiş olsun

ali09

Yeni üye
sağol kankam birdaha göndericekmisiniz diye e mail attım tutanakla beraber hiç cwp yazmadılar muhtemelen göndermicekler hoş gönderselerde yine elime ulaşmıcak heralde

ali09

Yeni üye
son bi soru sorucam sponsorun gönderdiği tohumlar yurtdışı gibi orjinal kutusundamı geliyor yoksa bi torbanın vs içine mi koyuyorlar

ali09

Yeni üye
sağolun kankalar hepinize tek tek teşekkürler yapcak bişi yok artık yurtdışından artkk gelmiyor tohum onun için sponsoru denicem artık başka da çare yok umarım istediğim tohumları gönderirler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********