Kankalar selam , gidişata bi bakar mısınız

16. Günün de ( northern lights ) auto bir kez Topping ve LST eğitimine devam ediyorum. Dün ilk defa gübrelemeye geçiş yaptım
18/6 ayarında tutuyorum ışık düzenini
50,70 arası nem ayarında tutuyorum
Karanlık 22,24 arasında açıldığında 25,27 arası sıcaklıkta devam ediyor.
Sizden ricam sadece bi bakarsanız tavsiye verebileceğiniz bir şey varsa öğrenmeye açığım

Shepard

Müptezel
Aynı genetiği yetiştiriyorum. Ne versen yiyor bu genetik AN ürünleri kullanıyorum elini korkak alıştırma. Gidişat iyi ama fazla sulama yapmışsın yapraklar marul olmuş. Eğitim gayet güzel. Işığı 20-4 e çekmeyi düşünebilirsin.

Kanka şöyle bişey toprak kuruyana kadar su veriyorum ihtiyacı olana kadar yani , LST yaptığım için onlar biraz daha aşşağı doğru duruyor aslında aşırı sulamadan değil bu genetiği orijinal pakette hollandadan getirdim bir de sponsordan Ak-47 aldım o şu an 1 haftalık. 2. Growum
Işık düzenini 20/4 ü tam 1. Ayda çiçeklenmeye girdiğinde vermeyi düşünüyorum ama doğru olan şu anki evrede mi yapmak

Shepard

Müptezel
Kanka gelişim yani veg döneminde karanlık döneme stress yaşamadığı hasarlarını onarmaya çalışmadığı sürece çok fazla ihtiyacı yok zaten asıl çiçeklenmede başlıyor ben 29 gün 24 saat ışık verdim öyle söyleyeyim o yüzden ışığı biraz daha arttırmanı öneririm. Bak sana tecrübemi aktarayım. Ben biraz daha hızlı gelişsin erken hasat alayım istiyordum ve bu genetiğin tam 20-4 verdiğinde 35.günde çiçeklenmeye girdiğini biliyorum daha önceden yaptım. ilk 29 gün 24 saat ışık verdiğim için bu sefer 31. günde girdi yani ne kadar ışık o kadar gelişim veg döneminde. Tercihine göre yap. Sulama konusunda fazla su değil fazla gübre ihtiyacı duyuyor bu genetik toprağa parmağını batır 3-4 cm bak eğer ıslak değil sadece nemli-tozlar parmağına yapışıyorsa 8-10 saat bekle karanlıktan önce ver suyu

kesinlikle kanka doğru söylüyorsun ben bundan önde WW yaptım onda hiç böyle şeyler yapmamıştım ama 20/4 kararı gelişim için çok güzel bi konu daha önce yaptığına göre sana güveniyorum bu konuda bende bir kaç güne başlıcam öyleyse , ayrıca ben biobizz kullanıyorum Avrupa tablosuna uyuyorum yeni başladım bu tabloya daha önce ki Türk tablosundan devam etmiştim ama 2 tane bitkim olduğu için birine avrupa usulü birine Türklerin oluşturduğu tabloyla yürümeyi düşünüyorum farkı görmek amacıyla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
  • G Grkm3000:
    ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
    ********** ** **** ** ***** ******** *** ********* ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
  • G Grkm3000:
    SOBABORUSU SOBABORUSU: **