Kankalar yardım

cannabislover

Yeni üye
Kısım 2 haftalık. yapraklarda büsüşmeler var. ışık altında sarımsı çisgiler görüyorum. kısıtlı imkanlardan kabin kurdum. 400 watt hps var. mesafeyi en fasla 80 cm usaklığa ayarlayabiliyorum ısınma problemi yüsünden. Fasla mı suluyorum as mı suluyorum diye bakıp duruyorum. Sanırım ısık mesafesinden besin alamıyor. Ne diyorsunus? Kabinin altından iki pencere açtım fan verdim soğutsun diye.

HighMann

Müptezel
sıcaklık sorunu gibi ışığının 50 55 cm de durması gerekli ama o cm de ısı sorununun önüne geçemiyorsan bu cmlerde hiç geçemezsin pek başka bi derdi yok ışığını 55-60 lara indirip sıcaklığı kontrol altında 25-26 larda tutarsan bi sorunu yok

cannabislover

Yeni üye
sıcaklık sorunu gibi ışığının 50 55 cm de durması gerekli ama o cm de ısı sorununun önüne geçemiyorsan bu cmlerde hiç geçemezsin pek başka bi derdi yok ışığını 55-60 lara indirip sıcaklığı kontrol altında 25-26 larda tutarsan bi sorunu yok
havaların soğumasını bekliyorum. iki gündür fırtına elektrik kesintileri kıvranıyorum Teşekkür ederim dostum

Dostum havalandırma sistemin nasıl sıcak havayı dışarı atamiyormusum kaç derece oluyor yaklaşınca ışık uzak mesafe kalmış biraz 3 5 derecelik bir sıcaklık fazlası oluyorsa soğuk nem makinesi ile o halledilir ama öncelik sağlam havalandırma sistemi

cannabislover

Yeni üye
Dostum havalandırma sistemin nasıl sıcak havayı dışarı atamiyormusum kaç derece oluyor yaklaşınca ışık uzak mesafe kalmış biraz 3 5 derecelik bir sıcaklık fazlası oluyorsa soğuk nem makinesi ile o halledilir ama öncelik sağlam havalandırma sistemi
190 m3 karbon filtrenin karbon filtresini çıkarttım sadace fanıyla dışarıya atıyorum havayı şimdi. düşürdü ısıyı öyle olunca baya. yukarıdan bir baca daha açtım alttan hava deliği açıp büyük fanla usaktan hava veriyorum alttan. saksıları yukarıya kaldırdım aşaığan gelen hava köklere sarar vermesin diye. yukarıya çıkan hava hem fanla hem alttan verdiğim fanın itmesiyle ekstra bacayla dışarıya çıkıyo. şu an 45 cm kadar yaklaştırdım ışığı kısların kafasına bugün. Ama yapraklar hala yukarıya duğru kıvrılıyor. Çok kötü durumda değiller herhalde büyümeye devam ediyorlar. Bu arada etrafta yakın bina yok en üst kattayım. Hava dışarıya çıktığı sürece sorun olmas gibi. Kısıtlı imkanlarla uğraşıp duruyorum işte:) İlk fırsatta doğru dusgün bir çadır karbon filtre ve cooltube almam lasım. Nem 40-50 arasında.... acaba yapraklar alttan gelen havadan mı yukarıya doğru kıvrılıyor veya nem as mı?

190 m3 karbon filtrenin karbon filtresini çıkarttım sadace fanıyla dışarıya atıyorum havayı şimdi. düşürdü ısıyı öyle olunca baya. yukarıdan bir baca daha açtım alttan hava deliği açıp büyük fanla usaktan hava veriyorum alttan. saksıları yukarıya kaldırdım aşaığan gelen hava köklere sarar vermesin diye. yukarıya çıkan hava hem fanla hem alttan verdiğim fanın itmesiyle ekstra bacayla dışarıya çıkıyo. şu an 45 cm kadar yaklaştırdım ışığı kısların kafasına bugün. Ama yapraklar hala yukarıya duğru kıvrılıyor. Çok kötü durumda değiller herhalde büyümeye devam ediyorlar. Bu arada etrafta yakın bina yok en üst kattayım. Hava dışarıya çıktığı sürece sorun olmas gibi. Kısıtlı imkanlarla uğraşıp duruyorum işte:) İlk fırsatta doğru dusgün bir çadır karbon filtre ve cooltube almam lasım. Nem 40-50 arasında.... acaba yapraklar alttan gelen havadan mı yukarıya doğru kıvrılıyor veya nem as mı?
Havadan kivrilacagini sanmam sıcaktan kıvrılmıştır serinledikce düzelir nemi biraz daha artirirsan daha iyi olur sıcaklıkta düşer hem

cannabislover

Yeni üye
birşeyler yaptım fena gösükmüyolar şimdi. havalar da biras soğudu iyi geldi. ıslak havlu astım nemi biras arttırdı. eyv..teşekkür ederim
bir sorum daha var bro. ısı nem ölçeri saksının dibinden ölçtüğümde 26-27 oluyor. yıkarıdan bitkinin tepesine sallandırdığımda bitki tepesinde 22 gösteriyor. ısı nem ölçer i nere ye koymak lasım?

cannabislover

Yeni üye
Havadan kivrilacagini sanmam sıcaktan kıvrılmıştır serinledikce düzelir nemi biraz daha artirirsan daha iyi olur sıcaklıkta düşer hem
bir sorum daha var bro. ısı nem ölçeri saksının dibinden ölçtüğümde 26-27 oluyor. yıkarıdan bitkinin tepesine sallandırdığımda bitki tepesinde 22 gösteriyor. ısı nem ölçer i nere ye koymak lasım?

Bitkilerin en tepesine lamba altına koy dostum en doğru ordan ölçülür bazen saksı dibinde sıcaklık normal gözüküyorken bitkiler sıcaktan yanabiliyor

Işığa yaklastirdikca cihazın sıcaklık artması lazım tam bitkilerin tepe hizasında sabitle cihazı

cannabislover

Yeni üye
Big Bud auto. 3. hafta doldu 4 cüye giriyorum. Bio grow ve bloom verdim bugün ilk kes. low stres uygulamama tavsiyesi geldi bir arkadaştan auto olduğu için. biras büyüsünler fileyle açtırmayı düşünüyorum. senin tavsiyen nedir kank?

cannabislover

Yeni üye
Gayet güzel duruyorlar şimdi toplamışlar kendini şimdi bu bitkiler oto mu photo mu biliyormusun ona göre eğitimlere başlaman lazım artık
Big Bud auto. 3. hafta doldu 4 cüye giriyorum. Bio grow ve bloom verdim bugün ilk kes. low stres uygulamama tavsiyesi geldi bir arkadaştan auto olduğu için. biras büyüsünler fileyle açtırmayı düşünüyorum. senin tavsiyen nedir kank?

cannabislover

Yeni üye
Kanka gübre tablona bak o ölçülere göre git bir dolu bir boş yapabilirsin eğitim içinde canabis lst yaz YouTube birkaç video izle ordan eğitim zamanın geldi ona göre başlarsın egitime
baktım kanka 1l suya 2 ml diyor ben 1,5 ml verdim amatör payı bıraktım:) lst lere baya bi isledim de arkadaş oto seninki öldürme ilk seferin deyince yapmadım. yapıyorum o saman. saolasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ********** ****** ***** *** ********* ****** **
    ********* hahahaha*******
  • L Lim10hej:
    ****** ******* ******* ****** ******** ****** ******** hahahaha**** ***** *********
    ** ** hahahaha
  • L Lim10hej:
    **** ****** ***** *** *** ***** *** ********* ******* hahahaha ******* **** **
  • L Lim10hej:
    ******* ******* hahahaha ***** ********** hahahaha* *** ****** *** **** ****** ******* ******* ****** ******** ****** ******** hahahaha**** ***** *********
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ***** ********* **** ******** **** **** ****** ***** *** *** ***** *** ********* ******* hahahaha ******* **** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** *** ******* *** *** ******** ********* ******** ****** ******** ***** ********** **** ******* ***** ******* ********
    ***** ******* ******* ******* hahahaha ******** *********
    ** ** ****** ******** ** ******* ****** ***** **** ******* * *** **** *******
  • L Lim10hej:
    ***** hahahaha*** ******* ******* ******* ********* ***** ****** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
    ***** ***** ******* ***** ********* ******* hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ** ***** ******* ******** ******** ******** ***** **** ****** ***** ******* ********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ***** ** ***** ******* ******** ******** ******** ***** **** ****** ***** ******* ********