Kankiler yorum yapabilecek var mı

Denmer

Yeni üye
Selamın aleyküm kankiler, bu nedir, dişimi, erkek mi yoksa herma mı? Ben anlayamadım dün bi arkadaş erkek bu dedi, ama fistilleri var. Var mı yardımcı olacabilecek arkadaş lar? 2088C2EC-C970-42C9-BACE-7200E35778B5.jpeg67E296FA-296E-4BE1-8918-FD20F28E96B6.jpeg20915615-9691-494D-A82A-985A4E75F162.jpegCAD6B463-222E-4455-88EE-57FF9F6AF2D7.jpeg0C56147F-C2CA-4C55-9072-BC1594561514.jpeg91732772-2496-4130-A3DA-4A20B4F0DA72.jpeg

Vybz Kartel

Müptezel
Kesinlikle diğer bitkilerden ayrı bir alanda tutmalısın... Bana kalırsa sök at..

Geç bile kalmış olabilirsin. Diğer dişi bitkileri de dölleyebilir ve onlar da herma / erkeğe dönebilir, ki bu % 90 ihtimal dahilinde olacaktır....

Ayrı balkonun veya uzak bir bölge varsa ayır. yoksa hemen sök at kanka..

Peki kanka ne yapayım, söküp atayım mı bi kaç bitkim daha var onlara bi zararı olur mu?

dostum bitkin herma.onu ayrı bi odaya koy orda besle.yoksa digerlerini döller ve digerlerindede tohum olur.herma kadar fazla olmaz ama olur yani. bitik kötü bi herma degil bitkin.polen üretimi var.polen demek kafa demek.harman kaldıgında işini görür.fazla sigaran yoksa kesinlikle kesme.ama sigarada sıkıntı yok dersen kes gitsin

Denmer

Yeni üye
Kesinlikle diğer bitkilerden ayrı bir alanda tutmalısın... Bana kalırsa sök at..

Geç bile kalmış olabilirsin. Diğer dişi bitkileri de dölleyebilir ve onlar da herma / erkeğe dönebilir, ki bu % 90 ihtimal dahilinde olacaktır....

Ayrı balkonun veya uzak bir bölge varsa ayır. yoksa hemen sök at kanka..
E89ECE48-A138-4D26-B794-8D5A7280D6AF.jpegD2AF685E-1FA8-4D4E-9327-DC2F6AC9D7C2.jpegD48DC196-846D-4BDA-B6F3-ED60FC5F4C60.jpeg2C9E9752-3490-4A03-A573-7B362FE3FD24.jpeg6EE94A73-1AA9-4C5D-AB5B-4C2653A2452D.jpegFA7990C5-425D-4047-A8C4-D457225F4132.jpeg66CE2115-8583-4D07-ABFE-116D8401E04D.jpeg
Selamın aleyküm kanka, dediğin gibi herma olan bitkiyi söküp attım, bunda bi sorun var mı kanka bitki nasıl görünüyor

nasa

Doktor
Selamın aleyküm kankiler, bu nedir, dişimi, erkek mi yoksa herma mı? Ben anlayamadım dün bi arkadaş erkek bu dedi, ama fistilleri var. Var mı yardımcı olacabilecek arkadaş lar? Ekli dosyayı görüntüle 8188Ekli dosyayı görüntüle 8189Ekli dosyayı görüntüle 8190Ekli dosyayı görüntüle 8191Ekli dosyayı görüntüle 8192Ekli dosyayı görüntüle 8193
kanka sorması ayıptır çıkartıp masaya vurmasını mı bekledin baştan aşağı tohum bu istersen tohumlarını al indoor ufak bi kabinde sog denemesi yaparsın 15 gün veg bırakıp bitkiyi erkekleri eleyip aralarından güzel bir hasad elde edebilirsin 2 ayda

Denmer

Yeni üye
kanka sorması ayıptır çıkartıp masaya vurmasını mı bekledin baştan aşağı tohum bu istersen tohumlarını al indoor ufak bi kabinde sog denemesi yaparsın 15 gün veg bırakıp bitkiyi erkekleri eleyip aralarından güzel bir hasad elde edebilirsin 2 ayda
Kanka söküp attım o bitkiyi son gönderdiğim fotolara yorum yapabilirsen sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ******** *** *** ***** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • Emmy Emmy:
    ********* *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** *** ** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** *** **** ** ******** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** ** hahahaha *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ******* ******* ****** hahahaha ***** ***** ******* hahahaha**** *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** ***
    +1
    ******** ****** ********** ***** *** *** hahahaha** *** ******* hahahaha* ** ********* ***** ****** hahahaha ****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** *** **** ******* hahahaha******* hahahaha**** **
    +1
    ********** ******* ******* ******* ****** hahahaha ***** ***** ******* ****** ********* *****
    +1
    *** *** ******* ***** ********** ****** ***** ********** *** ***** **** ** **** ******** ******** ***** ****** ********* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Emmy Emmy:
    *** ******** ***** **
    ******* *
  • Emmy Emmy:
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** *******
    Emmy Emmy: ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** ***...