KARADENİZ RİZE BÖLGESİNDE DIŞ MEKANDA ESRAR YETİŞTİRMEK İÇİN GENEL BİLGİ ALIŞVERİŞİ

doktor53

Üye
merhaba arkadaşlar daha önceleri sizlerin yardımıyla kapalı alanda çok güzel veyveler elde ettim
bu sene konu başlığında görüktüğü gibi karadeniz bölgesinde 9 ay gibi kalmayı düşünüyorum açık alan hakkında hiç bir bilğim yok yağmur şartlarını az çok tahmin edebiliyorsunuz sahil kesimine yakın bir yer değil yüksek dağlara ekmeyi düşünüyorum güneşe yakın sıcak olucak büyük ihtimal şimdi benim sorum hangi genetiği kullanmalıyım topragı değiştirmelimiyim bir arkadaşım cuvalı saksi yapıp belli bir süre cuval içinde büyüttükten sonra cuvalla beraber toprağa gömüyor mantıklı bir yöntem mi son olarak iki sene önce burdan aldığım bir sayfa vardı toğum siparişi için aynı şekilde orjinal güvenilir tohum satan adres verebilirmisiniz sanırım burda en önemli nokta genetik siz değerli fikirlerinizi dinlemeye ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

istr

Ordinaryüs
Çuvalla beraber toprağa gömmenin bi mantığı yok kanka, eğer çuval çok aralıklı değilse kökler zaten çuvala değdikten sonra geri dönecek, Daha hasır kıvamda bir çuvalsa ve gömdüğü toprak da çok sert değilse kökler çuvaldan çıkıp kendine bi yol çizebilir, Direkt toprak üstü saksı yapabilirsin yani gömmene gerek yok, yada toprağın üstüne at iki tane araba lastiği onları toprakla doldur bitkiyi de ona ek aynı şey.

Tohum konusunda sitenin tohum sponsorları : https://www.degenetica.org - https://st.kushseed.net

Genetik olarak AK47 tavsiye edebilirim, denemediğim ama yapanları takip ettiğim ve dışarıda çok güzel gelişen bi genetik

doktor53

Üye
Çuvalla beraber toprağa gömmenin bi mantığı yok kanka, eğer çuval çok aralıklı değilse kökler zaten çuvala değdikten sonra geri dönecek, Daha hasır kıvamda bir çuvalsa ve gömdüğü toprak da çok sert değilse kökler çuvaldan çıkıp kendine bi yol çizebilir, Direkt toprak üstü saksı yapabilirsin yani gömmene gerek yok, yada toprağın üstüne at iki tane araba lastiği onları toprakla doldur bitkiyi de ona ek aynı şey.

Tohum konusunda sitenin tohum sponsorları : https://www.degenetica.org - https://st.kushseed.net

Genetik olarak AK47 tavsiye edebilirim, denemediğim ama yapanları takip ettiğim ve dışarıda çok güzel gelişen bi genetik
eyvallah hoçam dikkate alıcam tavsiyelerini

Night owl

Müptezel
Yüksek dağlar iyidir.. rize
Knka bakırın altını kes iyice bırak toprakla buluşsun toprağın da güzel ağaç olur sen bilirsin de bence faydasını görürsün en azından 1 tanesini dene bu yıl çıkar kovanın altına gelecek şekilde biraz kaz usta varsa yarasa solucan kompost neyse vermikülit ile harman et en azından Bi 10 litre toprak varsa 3 4 litre vermikülit at besinleri tutar alttan akıp gitmez varsa elinde 2 3 ağaç nir tanesini böyle dene bu yıl verim herşey uçar

bi kac tane daha var onlara deneyeceğim kanka bu dediğini.. bugün topping atacaktım buna aralara ..baktim tepeden tüylenlenmeye basladı blooma hazırlanıyor vazgectim . büyütecektim bunu daha ama olmadi.. şimdi hard lst ile yatırdım daha da dokunmam gibi. Aralar fırlasın hasatta tatmin eder umarım.

Night owl

Müptezel
Kmkacım pre bloom tam zamanı diyoeum sana yaparsan faydasını çok görürsün toprağa girsin kökler bırak sal kovanın tam ortadan kenarlarda paylar kalacak şekilde kes kare şeklinde aşağı toprağa girsin kök hasatı etkilemez mi adamlar çiçeğe alırken saksı büyütüyor

Bu arada bunun saksı 3 kere değişti kanka.. kare seklindr tabanı kescem topragıda dediğin gibi biraz kazıp harman yapıp koyarım zahmeti yok fazla yeterki ağır gelsin :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha ******** ****** ******* ***** ***** ***** ******
  • Night owl Night owl:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Night owl Night owl:
    **** **** hahahahahahahaha ******** ****** ******* ***** ***** ***** ******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • H Heisenberg01:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** hahahaha ** ****** ******* ** *** *** ******* ********* ******* *****
  • H Heisenberg01:
    ******** ***** *** * *** ***** *** ** **** *** **** *** **** ******* **** ********* ** ***** ******* ** ***** ****** hahahaha* ********** ******* ****** ** *** ******* ** * ** ******* ** ******** ****** **
  • P puslu77:
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha* ****** ********* ** *** ******* ** hahahaha** ******** **** **** ******* hahahaha ********* ********* ****** hahahaha* ****** ********* hahahahahahahaha ******** ****** ******* ***** ***** ***** ******
  • Didrug Didrug:
  • P puslu77:
    ********** ***** hahahaha*** ****** ****** **** ********** **** *** **** ****** ***** ***** ****** **** **** ****** ********* ***** *****
  • Kafirimam Kafirimam:
    ** ******* ***** ****** ***** **** ******* ****** hahahaha* ****** ********* ** *** ******* ** hahahaha** ******** **** **** ******* hahahaha ********* ********* ****** hahahaha* ****** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    ** ** ********* *** ****** ***** ** ********** ***** ****** *** ** ******* ***** ****** ***** **** *******
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ** ******** ********* ******* ***** *** **** ******