Karadeniz Yaylası Outdoor

Merhaba arkadaşlar dışarda yaylada evin bahçesinde en fazla 3-4 kök ekebileceğim yerim var. Sizlere bi iki sorum olacak.
1- Malum bizim yaylalar özellikle akşam saatlerinde soğuk oluyor. 10-15(yazın ortasında bile daha düşük olabiliyor) dereceleri kaldırabilecek genetik var mı.
2- Nem çok yüksek oluyor. Sis aşağı çöküyor bazı zamanlar. Bu küf yapar mı?
3- Yaz fazla uzun sürmüyor. Auto genetik bakmak istiyorum ama onlarda çok hassas. Sponsordan çiçeklenme süresi hızlı olan bir genetik önerir misiniz.

Rioo

Yeni üye
Grand daddy purple öneririm auto tohum var bende kendi ürettiğim hatta 3 adet ektim bu sene şuan 15. gündeler. Sana hediye edebilirim ama bana fikrimi soracak olursan photo ek üstüne basarak söylüyorum autoda alacağın verim seni tatmin etmeyecek ve dediğin gibi çok hassas olduğu için belki hiç verim bile alamadan maceran sona erecek

Dostum ben de Karadeniz'deyim auto og kush aldım neme biraz daha dayanıklı diye. Amma Rioo nün dediği gibi auto biraz hassas Amerikan mısırı gibi bakım istiyor nazlı. Photo yapabilsen.

Rioo

Yeni üye
Çorbacı tohum kanka komik gelebilir ama inanki çorbacı tohumları kütük gibi sağlam ve inan sitelerden aldıgın tohumlardan kat kat üstün ama erkek dişi olayı var işte ben bu sene sponsordan 3 çeşit tohum aldım photo biri G.d.p biri Afgoo ve diğeri White fire ve hepsini deniyorum bu sene aklımda bi plan var bu genetiklerden tohum alcam fakat bunlar genetikler arasında çaprazlama yapmayı düşünüyorum birde autodan geçen sene tohum almıştım acaba autoyla bu ları çaprazlasam çıkan tohumlar automu olur photomu onu çok merak ediyorum bilgisi olan varsa aydınlatsın valla

Didrug

Üye
Çorbacı tohum kanka komik gelebilir ama inanki çorbacı tohumları kütük gibi sağlam ve inan sitelerden aldıgın tohumlardan kat kat üstün ama erkek dişi olayı var işte ben bu sene sponsordan 3 çeşit tohum aldım photo biri G.d.p biri Afgoo ve diğeri White fire ve hepsini deniyorum bu sene aklımda bi plan var bu genetiklerden tohum alcam fakat bunlar genetikler arasında çaprazlama yapmayı düşünüyorum birde autodan geçen sene tohum almıştım acaba autoyla bu ları çaprazlasam çıkan tohumlar automu olur photomu onu çok merak ediyorum bilgisi olan varsa aydınlatsın valla
Kanka çaprazlaman için erkek bitki gerekiyor ben geçen sene yanlışlıkla çaprazladım regular oluyor erkekte olabilir dişi'de erkek bitki iyi değildi herhalde beğenemedim biraz meşakatli iş

Rioo

Yeni üye
Kanka öyle değil ben auto dişi bitkiden ve photo dişilerden polen alıcam yani dişileştirilmiş tohum elde edicem ama aklıma takılan şu auto dişiden aldığım polenle photoyu polenlesem tohumlar automu çıkar photomu onu kestiremiyorim

Kafamdaki asıl soruyu sormak gerekirse tohumlar genetiğini annedenmi alıyor yoksa babadanmı. Kafamdaki bütün soru işaretlerini bunun cevabını bulursam silmiş olucam. Yada deneyip görcez ama buda uzun bi süreç.
İkisinden de alıyor. Hybrid genetiğin açılımı o zaten. Türler çaprazlanarak bulunuyor zaten.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Krall34:
  • K Krall34:
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    hahahahahahahaha
  • LedZeppelin LedZeppelin:
    **** ** ******** ****** **** ** ** hahahaha****
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********
    +1
  • K Krall34:
    **** **
  • K Krall34:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
  • K Krall34:
    ******* ****** *** **
  • K Krall34:
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    ** ** ** ****** hahahaha
  • K Krall34:
    *** ******* ***** hahahaha ***** ******** ***** ****** ****
    +1
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
    *** **** ********* hahahaha** ******* ********** ********** ********* ******** *** ******* *** ****** hahahaha
  • Q Qpang:
    ********* **** *** *** hahahaha ****** *** ****** **** ******** *******
  • Q Qpang:
    ****** *** ******** ********** ********* ******* ******* ****** ******** ******** **** ***** ***** * * ******** ** ** ******* *** ****** *** ****** ***
  • Q Qpang:
    ******** hahahaha* ******** ******** ******** ***** ** *** ****** ******* ****** hahahaha***
  • Q Qpang:
    Q Qpang: ****** ******* ******* *** *****