Karbon ısıtıcı filmler hakkında yardım

Mordecai

Moderator
Selam kankalar ben sog grow yapmayı düşünüyorum ancak kabinin bulunduğu yerin sıcaklığı ışık kapalı iken çok düşük oluyor.
Bunun için karbon ısıtıcı film çözümü buldum kendime ancak aklımda bir soru var bitkiyi 12/12 çiçeklenme zamanına çektiğimde bu karbon film çiçeği strese sokar mı ışıma vs birşey olur mu ?

Vybz Kartel

Müptezel
Selam kankalar ben sog grow yapmayı düşünüyorum ancak kabinin bulunduğu yerin sıcaklığı ışık kapalı iken çok düşük oluyor.
Selam kanka.

Ben kullanıyorum kabinde ama zemine serili ve üstünde de halı var. Ayrıca saksılarımı da mermer üzerine koydum. Mermerler de direk zaminle temas etmiyor, kenarlarına tahta koyup 3-4 cm yükselttim. Günlüğümde bulabilirsin ayrıntıları.
Şöyle söyleyeyim, öyle ekstrem derecede işe yaramıyor. Yani kabinin bulunduğu ortam çok soğuk ise kabinin içini ısıtmaz.
Mesela benim ışıklar kapalı iken kabin 16-17 dereceye düşecekken, karbon film sayesinde 20-21 de oluyor. Velhasıl kabinin bulunduğu ortam veya oda 15 derece altında olmamalı.
Ben sorun yaşamadım açıkçası....

Mordecai

Moderator
benim kabin 40*40*120 kanka 25*80 cm karbon film siparişi verdim deneme yapmak için bakalım nasıl olacak.
Asıl sorum filmi kabinin içine koysam ışıma yapar mıydı?
ancak cevabın için teşekkürler :)

Acemidal

Üye
benim kabin 40*40*120 kanka 25*80 cm karbon film siparişi verdim deneme yapmak için bakalım nasıl olacak.
Asıl sorum filmi kabinin içine koysam ışıma yapar mıydı?
ancak cevabın için teşekkürler :)
Bende kullanıyorum, ışıma yapmaz. Umarım termostatli olarak sipariş vermissindir

Aldiğın karbon fiber isiticinin dışını folyo ile kaplayıp kabinin etrafına sarabilirsin bende aldım aynısından bi boka yaramıyor yere koyduğunda ama kabine sarınca etkili derece yükseliyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** hahahaha ********* ***** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ***** ********