karbon filitre

Yesil888

Ordinaryüs
Kusura bakma kafam iyi yalnis anlamisim soruyu.Kanka, karbon filtre kabinin icinde, fan disarda. fan cekecek, karbon filtreden kabinin icindeki koku temiz disari cikacak. Bende kabin yok kafam karisti, birde üzerine iyi kafa eklandimi, böyle sacmaladim. :)

kafan her daim güzel olsun üstada benimde iyi elektirik montesini yaptım bir de ilk kez kullanıcağım için hiç bilmiyorum youtube araştırdım google amcadan baktım algılamakta güçlük çektim çünkü onlarla şu an aynı frekansta değilim.
bende dedim ki kendi kendime benim le aynı frekansta olan kardeşlerime üstadlarıma danışayım biraz algılayabildim :D ama yapıcam pazar günü tatilde kurulumunu yapıcam :D

Melez

Müptezel
kafan her daim güzel olsun üstada benimde iyi elektirik montesini yaptım bir de ilk kez kullanıcağım için hiç bilmiyorum youtube araştırdım google amcadan baktım algılamakta güçlük çektim çünkü onlarla şu an aynı frekansta değilim.
bende dedim ki kendi kendime benim le aynı frekansta olan kardeşlerime üstadlarıma danışayım biraz algılayabildim :D ama yapıcam pazar günü tatilde kurulumunu yapıcam :D
kanki karbon filtre varya onu kabinin tepesine montelion sonra aliminyum borusuyla disariya dogru cikariyosun boruyu boruyu fanin havayi icine cektigi bolume takiyosun fanida evin havadar bi yerine koyuyosun o filtreden hava cekilip disariya kokusuz atacak ve onun yaninda kabinin icinede temiz hava vermesi icinde giris fani eklemen lazm onuda ekledin mi bitti gitti

Yestafo

Kıdemli Üye
Sorduğun sorunun cevabı evet kardeşim bu kadar basit adamın kafasını karıştırmayın **** yorumları okurken beynim yandı

Kac bitkin var? Cok bitkin yoksa air wick otomatik koku veren alet var, cok koku olursa onlardan bir tane edin, hic para cikartamazsam diyorsan, aktardan lavanta yagi al, nem makinasinin icine 15 damla filan koy, calisir nem makinasini, koku cok basinca. Ama nem makinanin ici kirlenir.
tamamdır reis 2 tane yetiştirmeyi düşünüyorum

Teşekkürler reisim izliyorum hemen
Bir de şuan 50w geniş spektrum ışığım var mor renk bloomda yanına bi tane 50w gün ışığı torch koysam yeterli olur mu

Yesil888

Ordinaryüs
Teşekkürler reisim izliyorum hemen
Bir de şuan 50w geniş spektrum ışığım var mor renk bloomda yanına bi tane 50w gün ışığı torch koysam yeterli olur mu
Gün isigi degil, vegte beyaz isik, cicekte gün isigi sari,Filiz döneminde 1 tane yeter ama ileri veg döneminde yani bitki büyüyünce yetmez. tek tek 3 tane daha ekle.

Şimdi şöyle hocam ozaman ilk 4hafta mor ışığım var 50w ful spektrum led bunun yanına 50w bitane beyaz 50w torch alıyorum 4.haftadan sonra da beyazı kaldırıp mor + 50w 2tane daha gün ışığı mı koyuyorum mor ışık hep kalıyor dimi

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka mor isigi basatan sona kullaniyorsun, bitkiler gelistikce yani3 haftalik filan olunca yanina 1 adet 50 watt beyaz ekliyorsun, bitkiler daha da büyüyünce yanina bir beyaz daha. Bitki cickete iken beyazlari cikartip yerinen 3 adet gün isigi sari

Yesil888

Ordinaryüs
Bu yazdiklarim 2 bitki icin, cicekte baktin isik yetmiyor, o zaman 1-2 beyaz isigi eklersin gene. Kanka cicekteki bitki cok kuvvetli isik ister. Eger 2 den fazla bitki yapacaksan ona göre isigi cogaltman gerekir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • B boldpilot34:
    hahahaha *** ** ***** hahahaha***** ****** ****** hahahaha*******
  • lavrens lavrens:
  • L lityum:
  • L lityum:
    **** ** ** **** ******* hahahaha
  • spotify artist spotify artist:
  • A angeshar:
  • Bruno99 Bruno99: