Karbon filtre için çözüm yolları

Brsberry

Üye
Selmun aleykum üstadlar grow ürünleri satan firmalarda malumunuz havalandırma ekipmanları çok pahalı daha önce iş makinalarında kullanılan hava filtreleri ile çok karşılaştım karbon filtre yapımı için bu ürünü kullanmayı düşünüyorum ürünün içerisindeki kağıt filtreyi çıkarıp içine aktif karbon koyup üzerini elyaf ile kapatmayı düşünüyorum fikirlerinizi bekliyorum B84192FD-6AF4-4F7A-AB99-C21F13517304.jpegü

Son düzenleme:

mandarine

Ordinaryüs
mantıklı kanka. zaten filtre dediğin de bu. iyice eşit doldurduğundan ve boşluk kalmamadığından emin ol. bir de karbonlardan önce partikül tutacak ufak bise şart. Kadın çorabı giydirebilirsin, o kağıdı cıkarmayabilirsin veya kagıt yerine filtre görevi görecek biseyler koyarsan da olur.

ayteach

Müptezel
Bunu yapmayi bende cok dusundum olabilir mi evet yapılır hemde cok guzel yapilir. Ama sana tavsiye bu kadar ugrasma sarı sitede denizlili bir firma var havalandırma isleri yapıyor. Kendilerinin imalati 220 mt3 luk filtre aldim kendilerinden gayette memnunum 230 tl ye mal oldu bana ararsan bulabilirsin istedigin olcude de yaparlar

Brsberry

Üye
Bunun fiyatı 50/85 tl 1kg aktif karbon 80 tl ortalama maliyeti maximum 150 tl ustadım bütçeyi havalandırmaya parçaladım zaten saçma sapan fanlar yüzünden nerden dönersem kar diye düşünüyorum açıkçası yapınca tecrübeleri burdan paylaşırım fikirleriniz işin teşekkürler

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Aktif karbon micron bosluktan koku sizdirir , aktif karbonlar elle degil cihaz ile doldururulur mesela sen 1 kg diyorsun ya o resimdeki metalin icine 5 kg aktif karbonu cihaz ile basiyorlar. Dene istersen koku kaciracaktir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
    **** ******** ****** hahahaha** ***** ***** ***** ********* ***** *** hahahaha******** ******** ******* ***** hahahaha* ****** ****** ****** hahahaha* **** ******** ***** ******** ***** ****** **** ****** *** ***** ***** **** ***** ***** ** **** ** hahahaha***** ******* ***** ****** ***** ** *** ********** *** ***** ******* *** ********** ********* ******* ***** ** **** ** **** ***** ** **** ***** ***** hahahaha** ** ********
  • D Dr.Organic:
    **** hahahaha******
  • D Dr.Organic:
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    ********* ********** *** *** *** **** ******* ****** hahahaha ********** ***** *** **** ****** ******** ******** ***** *** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ******* ***** hahahahahahahaha*** **** hahahaha******
    +1
    **** ***** ****** ******* ********** hahahaha ****** ****** ******
    +1
  • A ax-b:
    *** ******** **** ***** ****** ** ***** *** hahahaha**** ********** *** *** *** **** ******* ****** hahahaha ********** ***** *** **** ****** ******** ******** ***** *** *****
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ********* **** ********** ******** ******** hahahaha* **** ********** **** ** ********* ********* ********** *** *** *** **** ******* ****** hahahaha ********** ***** *** **** ****** ******** ******** ***** *** *****
  • G ganjasevdalısı:
    ***** hahahaha** ******** ******** ****** ********* ******** *** ******
  • D Dr.Organic:
    **** ******* ***** hahahahahahahaha*** ***** **** *** hahahaha******* ****** ***** ** hahahaha ***** **
  • D Dr.Organic:
    **** hahahaha ***** ******** *****
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    *** ***** ****** **** ******* ******* ******* ********** **** ******* hahahaha *** ******** ********** *** ******** **** ***** ****** ** ***** *** ******
    ***** hahahaha** ***** ****** ** ***** **** hahahaha* ****** ********* hahahaha ***** ******** *****
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    **** ***** ***** **** *** **
    **** hahahaha * ***** ********* ***** ******** ** ******
    +1
  • D Dr.Organic:
    ******** ****** ******** ****** *** **** ** ***** ******** ***** ****** ***** **** ** **** ****** ********* ****** ***
    ********* * ******* ********* hahahaha * ***** ********* ***** ******** ** ***
    +1
  • D Dr.Organic:
    +1
    **** hahahaha** hahahaha** ****** ******** ****** *** **** ** ***** ******** ***** ****** ***** **** ** **** ****** ********* ****** ***
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ****** hahahaha ***** * ***** **** **** ******** hahahaha*
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha hahahaha* ****** ******** ****** *** **** ** ***** ******** ***** ****** ***** **** ** **** ****** ********* ****** ***
    TroubleStyla TroubleStyla: hahahaha hahahaha* ****** ******** ****** *** **** ** ***** ******** ***** ****** *****...