Karbon filtre icin fan

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Forumda buna benzer küçük fan kullanan arkadaşlar görmüştüm. Kabin düzgünse bence iş görür 215 m3 sonuçta

developer

Kıdemli Üye
Karbon filtreyi bağlayabilirsen sorun yok. Kabin ölçülerini de versen iyi olurdu ama 180m3 işine yarıyorsa 215m3'te yarar.

Ilgin için teşekkür ederim kabinde değil ufak kör bir oda var orada yapacağım koku problemi yaşamak istemiyorum ses problem değil ama koku büyük problem yaratır bana. Filtre kısmını kendim yapacağım için ona uygun borular ayarlayacağım. Mutlaka ayarlanır yani filtre ile fan bağlantısı.

ben 120x120x200 kabin için şu linkteki fanı kullanıyorum: https://www.makinabizde.com/urun/fa...nofaze-aksiyal-kanal-tipi-plastik-govdeli-fan

önüne kendi yaptığım karbon filtreyi takmama rağmen kabinin önünü açmazsam içerde acayip vakum etkisi yaratıyor. yani epey güçlü bu fanlar da. grow sitelerinde satılan T/D silent fanların tek espirisi sessiz olmaları. zaten fiyatı arttıran da içindeki yalıtım malzemeleri büyük oranda. al gitsin, fazlasıyla işini görecektir.
Peki aktif karbon olarak önerebileceğin bir yer var mı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
    T taysın: *** ***