karbon filtre ve fan tavsiyesi

kankalar merhabalar 40x60x200 kiyafet dolabinin icinde 2 saksi northern lights ektim 22. gundeler canavar gibiler ama tabi koku basladi bile. ay basi gelince hallederim diye bilgisayar fani takmistim idareten hem girise hem de cikisa, simdiye kadar gayet guzel de idare etti ama simdi ama karbon gerektigi icin cikisa yeni fan da gerekiyor. biraz arastirma yaptim fakat kayboldum. yurtdisinda yasiyorum, bu 2 urunu buldum hem uygun fiyatli hem de kucuk grow room icin ideal diye dusunuyorum fakat emin olamadim. baska bir tavsiyeniz var midir? bir diger sorum da, bu fan ne kadar gurultu yapar acaba? asiri gurultu yapar mi? esrariniz bol olsun kankalar.

Ü

Üye silindi 22139

Guest
kankalar merhabalar 40x60x200 kiyafet dolabinin icinde 2 saksi northern lights ektim 22. gundeler canavar gibiler ama tabi koku basladi bile. ay basi gelince hallederim diye bilgisayar fani takmistim idareten hem girise hem de cikisa, simdiye kadar gayet guzel de idare etti ama simdi ama karbon gerektigi icin cikisa yeni fan da gerekiyor. biraz arastirma yaptim fakat kayboldum. yurtdisinda yasiyorum, bu 2 urunu buldum hem uygun fiyatli hem de kucuk grow room icin ideal diye dusunuyorum fakat emin olamadim. baska bir tavsiyeniz var midir? bir diger sorum da, bu fan ne kadar gurultu yapar acaba? asiri gurultu yapar mi? esrariniz bol olsun kankalar.

Kanka fana göre seçtiğin filtre küçük olmuş fanın flanşı 100mm olsun saatteki m3 hacmi 150 m3 'ten bi tık az olmalı. Verdiğin ölçülere göre de yaklaşık 100m3/saatlik fan iyi gider

Sağol kanka cevap için. 100mm 107m3 olanı var aynı markanın ondan alayım o zaman. Bu fanları karbona bağlayınca aşırı güçsüz olur diyorlar doğru mu? 2 bitki için yeterli olur mu? In-line fanlar çok pahalı...

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Sağol kanka cevap için. 100mm 107m3 olanı var aynı markanın ondan alayım o zaman. Bu fanları karbona bağlayınca aşırı güçsüz olur diyorlar doğru mu? 2 bitki için yeterli olur mu? In-line fanlar çok pahalı...
Kanka bu tür fanlardan hiç kullanmadım genelde intake elemanı olarak kullanılır tabiki td silent serisi kadar olamaz ama sende şartlarına göre kararını veriyorsundur. Sonuçta olmaz diye bişey yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** **** ******* ** ****** ***** ******* ***** ******** ********** ** ***** ** ***** *** ********** ********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ****** hahahaha ******** ***** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha**** ********** *** ********** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **** *******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** *** ******* ***** ***** *** ********** ********** *** *** ****** ********** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha* ********** ** ***** ******* **** ****** ***** ******** ******* ******** ******* ** ******** ******** ***** ** ******* hahahaha** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ** ***** *** ******* *** ***** **** ********** ***** ********* *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    +2
  • R RainGrow:
    ***** ** ****** ***** ****** ** hahahaha ***** ******* ****** ****** hahahaha* ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha** hahahaha***** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* *** hahahaha ******* *** *******
    +2
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • K keyifpezevengi:
    ****** ****** **** **** ***** ******* ****** ** hahahaha*****
  • Probis Probis:
    *** ****** *** *** ***** **** **** ***** ******* ******* hahahaha**** ******** ******* *** *** *** ********
    +1
  • GrowX GrowX:
    **
    GrowX GrowX: **