Karbon filtre

Maho1221

Üye
Merhaba ustalar abiler sistemim herşeyim tamam ama karbon filtre alacak param kalmadı artık youtubede filan çok araştırıyorum adamlar kendileri karbon yapıyor tabi profesonel gibi olmaz ama bizi bi yere kadar götürür yapan ustalar bilen varsa size zahmet soylermisiniz hangi karbon kömürü almam lazım şimdiden teşekkürler

DONVITO3456

Yeni üye
Merhaba ustalar abiler sistemim herşeyim tamam ama karbon filtre alacak param kalmadı artık youtubede filan çok araştırıyorum adamlar kendileri karbon yapıyor tabi profesonel gibi olmaz ama bizi bi yere kadar götürür yapan ustalar bilen varsa size zahmet soylermisiniz hangi karbon kömürü almam lazım şimdiden teşekkürler
Knka eğer kokuyu gizlemen gereken bir yerde yapiyorsan karbon filtre al başın ağrımasın, en azindan 1 ay sonra al tak ama kokuyla başedemezsin karbonsuz söyleyeyim

Maho1221

Üye
Kanka 10 kök atmıyoruz ya 2 yada 3 başka yok kendo icimligimi çıkarıyorum o yüzden size sordum yanlış karbon kömür almak istemiyorum emin ol orjinale yakında yapabilirim sadece benim öğrenmek istediğim hangi karbon kömür almam lazım

DONVITO3456

Yeni üye
Kanka 10 kök atmıyoruz ya 2 yada 3 başka yok kendo icimligimi çıkarıyorum o yüzden size sordum yanlış karbon kömür almak istemiyorum emin ol orjinale yakında yapabilirim sadece benim öğrenmek istediğim hangi karbon kömür almam lazım
Knka daha önce yaptıysan 2 3 kök bitkinin ne kadar koku verdiğini bilirsin. Komple Apartmana yayilir 3 kök auto

Maho1221

Üye
Knka daha önce yaptıysan 2 3 kök bitkinin ne kadar koku verdiğini bilirsin. Komple Apartmana yayilir 3 kök auto
Bro 10 senelik bi geçmişim var yetiştirmekle şimdiye kadar tohumlar hep torbacı tohumlarıydı geneetik tohum değildi kesmeye 1 ay kala oda parfümüyle idare ediyordum sadece öğrenmek istediğim bilgin varsa söyle parçalı olan karbon mu yoksa parcasiz olanından mi almam gerek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha *** *** hahahaha** ******* ******** ****** * ***** *****
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ** *** ****** ** **** ***** *** ******** *** *** * ** *** ****** ***** ********** ******** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** ********* ** ***** hahahaha ** *** ****** ** **** *****
    +1
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    needrich10 needrich10: *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******