Karbondioksit takviyesi sorunsalı

Night owl

Müptezel
çıkış fanının hızıyla giriş fanının hızını % kaç oranında düşürüp de bu torba kullanınca o değerler çıkıyor...bilen herhangi biri cevap verirse kendi adıma memnun olurum..
Usta bende biraz orayı düşündüm ama küçük alanlarda demek ki hesaba dayalı teori yürümüyor büyük çaplı yerlerde senin yaklaştığın mantık öne çıkıyor fakat bu şekilde küçük hacimli odalarda demek ki işe yarıyor bunu co2 ağırlığına veriyorum demek ki dolduruyor bunun bu anlamda bş hesabı da olmalı

cannabis16

Ordinaryüs
Usta bende biraz orayı düşündüm ama küçük alanlarda demek ki hesaba dayalı teori yürümüyor büyük çaplı yerlerde senin yaklaştığın mantık öne çıkıyor fakat bu şekilde küçük hacimli odalarda demek ki işe yarıyor bunu co2 ağırlığına veriyorum demek ki dolduruyor bunun bu anlamda bş hesabı da olmalı
deneye yanıla öğreniriz growlarda...farklı fan hızlarıyla iki ayrı grow yapınca çıkar ortaya da direk kim ne yaptıysa,yüzde kaçla devam ederken 1000 ppmleri geçtiyse yazarsa emek-çaba vs den tasarruf olur..o açıdan dedim bunu..

Night owl

Müptezel
deneye yanıla öğreniriz growlarda...farklı fan hızlarıyla iki ayrı grow yapınca çıkar ortaya da direk kim ne yaptıysa,yüzde kaçla devam ederken 1000 ppmleri geçtiyse yazarsa emek-çaba vs den tasarruf olur..o açıdan dedim bunu..

150 150 200 kabinde arkadaş demiş ki

Çıkış Mars karbon filtre 6 inç set
Giriş 1000lik hız anahtarlı
2 adet fan

Sıcaklık yüksek olmalı ki co2 çalışsın yüksel Işıkla birlikte kabin sıcaklığı 28 üstü en iyi çalıştığı yer

Ve burdan yanlış hatırlamıyorsam 1000 üstü ppm tutturdu o bile iyi ışıkla birleşince çalışmış demektir.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...