Karbonfiltre sart midir?

Merhabalar kankalar. Cok yeniyim grow isinde ve bu site ve kullanicilar sayesinde 2-3 gunde baya bir aydinlandim diyebilirim. Fakat sorum su, butceden kisarak bu ise girmek istiyorum. kafamda 2 tane auto yetistirmek var, 30 bin lumen led isik ile. Karbonfiltre fiyatlari da malum, bir alternatif cozum sunabilir misiniz? ya da olmasa da olur mu? cevaplar icin tesekkurler

CahilKush

Doktor
Kendin yap ama yap kanka korbon filitrw senin icerdeki kirli havayı atman içinde önemli hatta kokuyu geçtim en önemli husus icerideki temiz hava ama 1 kök diksen bile kokudan durulmaz torbacidan aldığın tırnak kadar sey bile nasıl kokuyor 2 bitkiyi sen düşün artık

Reception

Kıdemli Üye
Kanka zaten aydinlandim dememin sebebi 0 bilgiden yola cikarak 3-5 bir sey ogrenmem :) yoksa bilmislik yapmiyorum yanlis anlasilmasin. cevap veren tum arkadaslara cok tesekkurler, https://www.tohumsuz.com/threads/alternatif-karbon-fİltre-120m-3-el-yapımı-ucuz.8014/ boyle bir konu buldum, kafama yatti
Estağfurullah kanka burda hergun yeni birşey öğreneceksin zaten emin ol herkes aynı şekilde, o kadar çok incelik fikir bilgi var ki öğrenmenin limiti yok gerçekten herkese iyi growlar kankalar

Yazılanların aksine gerçekten de koku yaymayan genetikler var odanın camlarını sürekli açık bırakıp havayı tazelersen sorun olmaz.

OGpuşt

Üye
2 auto için çok bi koku sorunu yaşıcağını sanmam açıkcası otomatik parfüm ve koku giderici jel ile deneme yapabilrsin koku olduğunda önce ama onun dışında havalandırma lazım bitkiler için bide narenciye aromalı genetikler deneyebilirsin içinde skunk olan genetiklerden kaçın bol hasatlar kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
  • C coke12345:
  • C coke12345:
    **** ******* ***** ***** ******* hahahaha*** ******** *** ** ** ******* ******* ******* ***** ******* ** **** *** *** hahahaha* ****** **** ** ** ******
  • L Lew4nd0w5k1:
  • L Lew4nd0w5k1:
    +1
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • C coke12345:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** ***** hahahaha ****** ****** ****** ***** ********* **
  • C coke12345:
    *** ** *** *** ****** ********* ******** ***** **** ******* hahahaha** ******** ******** *** **** ****** ** ******* ******** ******** **** ********** hahahaha **** ******* ********* ********* *** *** ** **** ******** *** *** **** * *** ********* ****** ******** ** ********* ***** *** **** **** ****** ******** ****** *** ****** ** * **** ******** ****** *** ****** ***** **** ********* ****** ***** ****** ***** hahahaha ***
  • U umutsuzlar:
    ***** ****** ****** ** ****** ****** ***** ******** ** *** ********* **** *** ****** ***** ** **** **** *****
  • C coke12345:
    ******** **** ** *** ***** hahahaha hahahaha***** ******* * ***** ***** ** ********* ** **** ********* ** ******** ********** **** ******* *** ****** ********* **** ** *** *** **** ****** *** ** *** *** ** ******* ********* **** ********* *** ** *** ******* ***** ******* hahahaha* *** ***** ****** ******* *** hahahaha ********* ******* ********* ***** ******* ******** *** *** ***** **** ******* ** ******** *
  • C coke12345:
    ****** ** **** ******* ***** ********** ***** *** *** ******** ** ***** hahahaha***
  • NewGardener NewGardener:
  • C coke12345:
    hahahahahahahaha ********* ** ******** ***** ******
  • C coke12345:
    NewGardener NewGardener: ********* *****