karbonfiltrem çok ses yapıyor

başlıkta dediğim gibi karbon filtrem çok ses yapıyor. 24 saat çalıştığı için gece bina sessizken ses daha fazla geliyor komşulara etiket olucam diye korkuyorum herhangi bir çözümüm var mı. tek çare filtreyi değiştirmekse önerdiğiniz bi filtre var mı?

S

silas

Guest
Elektrikçilerde fan için hız ayar dimmeri satılıyor 100 TL civarı.
Bunu kullanarak fan hızını ayarlarsan titreşimden kaynaklı gürültüyü %50 azaltırsın. Ayrıca ısı ve ses izalasyonlu boru kullanırsan çok farkettirir. Bu tavsiyeme uyup kullanan arkadaşlar oldu, gürültüye çok faydası olmuş.

Dazzle

Üye
Gece, yan odadan zırıltı şeklinde fanın sesi duyuluyordu. Ses izoleli boru aldım, az önce değiştirdim. Yarın yazarım faydası oldu mu olmadı mı
Dün aldığımda acaba boşuna mı para harcadım diye düşünüyordum, bugün iyi ki almışım dedim. 10m lik satılıyor, keşke daha kısalarını bulabilseydim. Odada sesle uyumaya alıştım zaten ama yan odadan duyulması canımı sıkıyordu, sonuçta aşağıya da gidebilir ses. Bugün yan odadan ses duyulmuyor. Giriş fanının altına da sünger koydum, mis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
  • lavrens lavrens:
    **** *** **** ********** *** ********* * ******* ***** **** hahahaha ******** ******** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    *** ******* **** ***** ***** ** *** ********** *** ***** ****** **** ***** ** ** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha ***** *** ******* **** ***** ***** ** *** ********** *** ***** ******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • Night owl Night owl:
  • W wickedstick:
    *** ******* ****** ********* ****** *** ********** ********* ** ****** ***** ***** ***** ********** ******* ** ***** ***** **** ******* ******* ********** ***** ********* ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha** * *******
  • lavrens lavrens:
    ******** ****** ****** **** ******* ******** ****** ***** ******* ** *******
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** hahahaha* *** ***** ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** ** ******** ***** *** ******* ****** ********* ****** *** ********** ********* ** ****** ***** ***** ***** **********
    +1
  • Night owl Night owl:
    +3
  • lavrens lavrens:
    ****** ********** ****** **** ********* ***** ***** ******** ********** ******* ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ******* ********* *** **** ******** ******* ********** *** *** ****** ******** ********* ****** ***** ****** ******** *** ***** **** *****
    Night owl Night owl: **** **** **** ******* ********* *** **** ******** ******* ********** *** *** ****** ********...