Kazasiz belasiz alışverişler

Panzehirs

Yeni üye
Dostlar herkeze bool hasatlar sizlere sormak istedigim isik, gubre, toprak vs grow ürünlerinde kazasiz belasiz taktikleriniz nelerdir . Growkent den alisveris yapan enselenen veya sorun yasamayan varmidir yardiminiza ihtiyacim var .

Carl

Müptezel
Alışverişlerinde sponsorları kullanabilirsin mesela havalandırmanı Dr karbon filitreden tohumunu degenetice stkush seed gibi yerlerden temin ederek başlayabilirsin. Growkent den intternetten sipariş vermeni tavsiye etmem. En mantıklı ve güvenli olanı nakit olarak gidip alışveriş yapman aynı şehirde değilsende otobüs ile gelip alıp dönebilirsin şartlar bunlarada el vermiyorsa bir arkadaşına nakit olarak ver ürünleri o alsın seninle alakalı olmayacak şekilde.

Panzehirs

Yeni üye
Alışverişlerinde sponsorları kullanabilirsin mesela havalandırmanı Dr karbon filitreden tohumunu degenetice stkush seed gibi yerlerden temin ederek başlayabilirsin. Growkent den intternetten sipariş vermeni tavsiye etmem. En mantıklı ve güvenli olanı nakit olarak gidip alışveriş yapman aynı şehirde değilsende otobüs ile gelip alıp dönebilirsin şartlar bunlarada el vermiyorsa bir arkadaşına nakit olarak ver ürünleri o alsın seninle alakalı olmayacak şekilde.
Evet sponsorlarla olan bütün alışverişler yapıldı lakin diğer eksikler icinde bende sizinki gibi düşünüyorum farkli şehirdeyim burda bulsam iyi olucak .

Carl

Müptezel
Kendi şehrinde bulamıyorsanda dediğim gibi brom bir arkadaşına aldır oda yoksa atla otobüse en yakın yerdeki bayiye gidip alıver en güvenlisi bu :)

Woppy

Ordinaryüs
@Carl knkm gerekli her yolu söylemiş knk baska bi ihtimal yok riske girmeden almanın ya bi arkadaısn adına yada gidip kendin nakitle.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • 2 2008Grower:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ********* ** ****** ** ** ** ******** ******* hahahaha** ******** ****** ******** **** hahahaha ********* **** **** ********* *** ****** ********** * **** ******* ******** ****** **********
  • 2 2008Grower:
    *** **
    hahahaha ***** ******* ** **** ** hahahaha***** * **** **** ********* * **** ***** hahahaha *** ******** **** hahahaha* **** ********* ******** ****** ****** ****** *****
  • 2 2008Grower:
    ***** hahahaha**** ******** ********** ****** ****** ******* ******* *** *** ****** *******
    *** ** ******** hahahaha ******** ********* ******* ** ****** *** **
  • 2 2008Grower:
    ** ****** ***** hahahaha ***** ******* ****** ******* *****
    2 2008Grower: ** ****** ***** hahahaha ***** ******* ****** ******* *****