Kelle ışığa yetişiyor

Caterpil70

Yeni üye
Valla yardımcı olmak için yazmadim da begendigim için yazdım gölgesinde piknik yapmalik iyi hasatlar kanka :)

şayet sıkıntı yaratacak boyutlara ulaşırsa super cropping yaparsın. youtube de basit bir aramayla bulabilirsin.

kankalar geneitk ne bilmiom. Blue dream auto olarak almıştım photo geldi. Şimdi kelleyi super [font="Open Sans", sans-serif]cropping[/font][font="Open Sans", sans-serif] yapmam yeterlimi? bu super [/font][font="Open Sans", sans-serif]croppingi kelleye direk yapmam zarar verir mi? Çünkü videolardakiler hep ana dalların yan dallarını super [/font][font="Open Sans", sans-serif]cropping[/font][font="Open Sans", sans-serif] yapıyorlar.[/font]

abi sen şu çadırın geriden genel bi görünümünü atsana sığmayan neymiş, ne kadar varmış sığmamaya bi görelim

Cvp: Kelle ışığa yetişiyor

Hunlu' Alıntı:
abi sen şu çadırın geriden genel bi görünümünü atsana sığmayan neymiş, ne kadar varmış sığmamaya bi görelim

https://ibb.co/RbRsgXd
https://ibb.co/RpGK8cL
https://ibb.co/XZQDJvq
https://ibb.co/kGdGj8k

Hocam birde resmini çektiğim en alt dalların yan dalları baya bitkiyi kuşatmış. Onları budamam bitkiyi rahatlatır mı yoksa?

ooo onlar çok gereksiz çıkıntılar moruk. onun için de lollipopping diye bir arama yap fikir sahibi olursun. kaç gündür 12/12 evrede bitkin

Hunlu' Alıntı:
ooo onlar çok gereksiz çıkıntılar moruk. onun için de lollipopping diye bir arama yap fikir sahibi olursun. kaç gündür 12/12 evrede bitkin

knka vallahi bi 15 gün oldu sanırım. Kafa için ne yapayım üstat?

em25car

Yeni üye
aynı sıkıntı bende olmuştu ben kelleyi yan yatırıp bağlamıştım sorun olmadı ama dikkatli ol kırılmasın hasatın bol olsun maşallah güzel olmş

bokyeme

Yeni üye
Bu sponsordan bende alisveris yaptim photo tohumlarda sikinti yokta auto tohumlarda hep boyle sikinti cikiyor. Sadece sende degil forumdaki bir kac arkadas daha yasamis bu problemi. Neyse kanka kabinin kaça kaç ? Internetten aldiysan link atatmisin yoksa kendin mi yaptin bir bitki anca siğmıs

bokyeme' Alıntı:
Bu sponsordan bende alisveris yaptim photo tohumlarda sikinti yokta auto tohumlarda hep boyle sikinti cikiyor. Sadece sende degil forumdaki bir kac arkadas daha yasamis bu problemi. Neyse kanka kabinin kaça kaç ? Internetten aldiysan link atatmisin yoksa kendin mi yaptin bir bitki anca siğmıs

knka 60x60x180 çadır. Normalde auto için tam yetiyordu. Ancak bitki photo çıkınca baya zorlandım

YAMYAMM

Yeni üye
Hafız demek ki ışık biraz yukarıda kalmış çiçeğe yaklaştır ışığı çok yaklaştırıp da yakmayasın dikkat et

Coban

Üye
Dostum aklıma gelen tek şey bir tane çamaşır ipi vs ile çadırın löşelerindeki boruldan tepe sömeğine ip bağlayıp hafifçe yan yatırmak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
    +1
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
    P puslu77: ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** **...