Kelle uçurma

Denmer

Yeni üye
A45ED352-D722-4C88-846B-332FBD1F7C8D.jpegFE5B6990-F333-40F3-9265-5EF8AEC63BBC.jpeg9451F4E8-F927-4576-AB30-71937F010088.jpegD808693B-C248-4BAC-9DE5-28FAC96FC8A9.jpeg
Selamın aleyküm kankalar, daha önce hiç kelle uçurmadım nasıl yapacağımı söyleyebilirmisiniz? Kızlar sponsordan alma, ayrıca kızların altına koyun gübresi attım bi sorun olur mu ve 3 günde bir sulama gidiyorum doğrumu yapıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim. Herkesin dumanı bol olsun kankalar...

Son düzenleme:

Berzan

Kıdemli Üye
Ekli dosyayı görüntüle 7833Ekli dosyayı görüntüle 7834Ekli dosyayı görüntüle 7835Ekli dosyayı görüntüle 7836
Selamın aleyküm kankalar, daha önce hiç kelle uçurmadım nasıl yapacağımı söyleyebilirmisiniz? Kızlar sponsordan alma, ayrıca kızların altına koyun gübresi attım bi sorun olur mu ve 3 günde bir sulama gidiyorum doğrumu yapıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim. Herkesin dumanı bol olsun kankalar...
Kanka sömeklerin kalbinden geçtiği gibi olsun kaç günlük bunlar kaç saat güneş alıyor fide yapıp mı güneşe aldın bende dışarda bakacam yardımcı olsan sevinirim

Denmer

Yeni üye
Kanka sömeklerin kalbinden geçtiği gibi olsun kaç günlük bunlar kaç saat güneş alıyor fide yapıp mı güneşe aldın bende dışarda bakacam yardımcı olsan sevinirim
Kanka kızlar 2. Ayında suan günde ortalama rahat 10-12 saat net güneş alıyor, sponsor tohumları pamukta pattlatım fide olana kadar evde cam kenarında tuttum daha sonra güneşe aldım.

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Ekli dosyayı görüntüle 7833Ekli dosyayı görüntüle 7834Ekli dosyayı görüntüle 7835Ekli dosyayı görüntüle 7836
En üstteki yeni çıkan dalı keseceksin. Dha detaylı bilgi için forumda eğtim şart adlı makaleyi oku. Soldakine topping (kelle uçurma) yapma çünkü vakti geçmiş. Sagdakine geç olmadan yap

Denmer

Yeni üye
En üstteki yeni çıkan dalı keseceksin. Dha detaylı bilgi için forumda eğtim şart adlı makaleyi oku. Soldakine topping (kelle uçurma) yapma çünkü vakti geçmiş. Sagdakine geç olmadan yap
41EA77EF-0B20-49A6-B768-75DC050A8603.jpeg8371F276-B60F-4E83-8728-B4C9320D62E4.jpeg
Kanka inşallah doğru yapmışımdır, söylermişim kanka doğru yerden topping yapmışmıyım

Geç oldu ama en azından Bundan sonrakiler için fikir olur bende arşive koymuştum umarım yardımcı olur dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A angeshar:
    **** *** ** * ******* ********* *** hahahaha
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
    ** ***** **** ******** ******** ******** hahahaha **** ******** *** ***** *** ****** ********** ** ***** ****** ***** *******
  • W wickedstick:
    **** ********* ******** ** *** *** ********* hahahaha*** ******* **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha* ********** ********** hahahaha***** ***** *** **** *** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ***** **** hahahaha****
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
    ***** ***** ** *** ****** hahahaha****** ***** ********* hahahaha
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
    *** *** *** *** *** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • T Turco:
    * *
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** *** **** ******* ********** ********* ******* hahahaha** ****** ***** ******* ********** **********
  • S Sikimilas:
    ******* hahahaha *** ***
    S Sikimilas: ******* hahahaha *** ***