Kendi kendine çiçeğe giren bitki?

Yestafo

Kıdemli Üye
Selam kankalar. Slh sponsor tohumu uzun donem üç bitki var. 92 gündür 18/6 periyodunda büyümeye devam ederlerken. Dün birden üçünde de pistiller çıkmaya başladı.durumu yaşayan oldu mu? Sebebi nedir bilenler cevaplarsa sevinirim. Bitkide atami organic gubre kullanılıyor. Işık 250 watt qb 180 watt torch LED. Işık kapalıyken sicaklik 18 20 arası. Açıkken 23 26 arası gidip geliyor.

muadip

Doktor
Kankam 3 ayda hasat alınıyor sen 3 ay weg vermişsin. Cicekleme sitresine girmişler. Pistil göstermişler. Saksilarin kaç lt birde foto da eklersen daha güzel olur. 18/6 devam edersen büyüme devam eder tabi saksı boyutun yeterliyse.Yeterlidegil ise Daha fazla bekleme al 12/12 ye derim ben :)

Yestafo

Kıdemli Üye
Foto atamıyorum benimde aklıma geldi. Dışı olduğunu gosteriyor olduğu ancak daha önce de tecrübem oldu hiç karşılaşmadım. Saksı 19 lt bez. Her tepe someginin olduğu yerlerden beyaz tüyler çıkmaya başladı ışığı 12 12 yaptım bende

Foto atamıyorum benimde aklıma geldi. Dışı olduğunu gosteriyor olduğu ancak daha önce de tecrübem oldu hiç karşılaşmadım. Saksı 19 lt bez. Her tepe someginin olduğu yerlerden beyaz tüyler çıkmaya başladı ışığı 12 12 yaptım bende
Selam kanka, bitkinin cinsiyet göstermesi saksı boyutu ile ilgili diye düşünüyorum.19 lt saksı 3 ay veg için küçük ve bitki hadi diyor artık. Sende almışsın zaten çiçeğe ☺️. Kolay gelsin kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VendettaX VendettaX:
    ****** **** ******* hahahaha ** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ******* ** **** hahahaha ****** ******** *********
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ** hahahaha ***** hahahaha ******* ****** ******* ***** ****** ****** ***** ******** ** ********** ****** ****** *** ***** hahahaha** ** **** **** ******* ******* hahahaha ******* ******* ** ** **** **** *** ****** *** *****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    ******** hahahaha ********* ****** ***** *********
  • Emmy Emmy:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • VendettaX VendettaX:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • VendettaX VendettaX:
    **** ***** ******** ****** **** *** ** ***** **** ****** hahahaha
  • VendettaX VendettaX:
    ******* ***** ** ***** hahahahahahahaha*********
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahaha *** ********
  • P puslu77:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** ********* ******* *** ***** hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • P puslu77:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • M Marryhuana:
  • P puslu77:
    P puslu77: *** ****** ***