kendi kendine büyüyen esrarım

Chat1001

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkesin bayramını kutlarım istanbula gitmeden önce köyde balkona ektiğim torbacı tohumu 1 kere sulamama rağmen geri köye geldiğimde bu haldeydi hicbiseyden anlamam keyfine atmıştım toprağa ama çok güzel güneş gördüğünden fena büyümüş 2 kere tek su vermisimdir elimde olan ekipmanlar şunlar outdoor pack cal mag lightmix toprak temin edebilirim güzel büyümüş bitkim ama dalları çok ince kalmış bu kızıma ne vermeye başlamalıyım lütfen yardımcı olur musunuz mümkünse ml ml olmak üzere soylermisiniz
Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler

Kanka önce saksıyı değiştirmen lazım. Hava alan bi saksı tercih edebilirsin ama bu büyüklükte bitkiye zor olur değiştirmesi. Grow gübrelere başlayabilirsin.

Ya siz neyi nasıl vermem gerektiğini söyleyin lutfende geç buyurmu felan umrumda değil yeterki büyüsün
Selam gübre çizelgesini atıyorum fish mix al tabloya göre başla ağustos ayı gibi çiçeklenmeye başlar yani 12 saat gündüz 12 saat karanlık oldumu o zamanda bloom ve topmax verirsin, birde bez saksı al diyeceğim 19 litrelik falan ama hiç yetiştirmedim diyorsun bitkin büyüdüğü için iyice kök salmıştır saksı değiştirme yapayım derken köklere zarar verip öldürebilirsin yapabilirsen light mix toprağa aktar, kolay gelsin..

dostum senin bu toprak killi toprak.bu toprak suyu tutuyor uzun bi müddet sulamadan yetiyor bitkiye.ondan böyle büyümüş.yukardaki arkadasların dedikleri topraktan olsaydı sulamadıgında kurur ölürdü.köye arada bi gidiyorsan topragı değiştirmeni önermem.yalnız kendine güzel bi saksı al.içindeki topragı ve aynı topraktan ekle saksıya.arada bi gübrenide ver devamkeee bro

Chat1001

Yeni üye
dostum senin bu toprak killi toprak.bu toprak suyu tutuyor uzun bi müddet sulamadan yetiyor bitkiye.ondan böyle büyümüş.yukardaki arkadasların dedikleri topraktan olsaydı sulamadıgında kurur ölürdü.köye arada bi gidiyorsan topragı değiştirmeni önermem.yalnız kendine güzel bi saksı al.içindeki topragı ve aynı topraktan ekle saksıya.arada bi gübrenide ver devamkeee bro
hangi gübreler işte bro fishmix diyolar her sulamada 2 ml ver diyolar dogrumudur

o gübreleri hiç kullanmadım.güvercin gübresi tavuk gübresi bunları ver.dogal gübre tavsiye ederim.dedigim gübreleri kurutup şisenin içene at.üstüne su koy.5 gün falan beklet arada sisenin kapagını ac gazını al yoksa şise patlar.dedigim gibi ver yoksa yakarsın bitkiyi.az ver gece ver.çok veripte yakma bitkiyi bro

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka öncelikle cannabis bu at toprağa büyüsün karmaşık bişey değil normal böyle büyümesi. Direk fazla su verme susuz kaldı diye alıştıra alıştıra ver, sakaıyı büyüt ama zor olur değişmesi kökler dikkat et biraz strese girecek üyümesi yavaşlayacak ama iyi güneş görüyorsa toparlar kendimi. Hasatın bol olsun Kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    ***** **** hahahaha *** * ** ********** ** ****** ***** *****
    ***** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    +1
    *** *** **** ********** *** **** ***** ** ******** ********** ******** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** ***** **** ** ****** ******** ******** **** ** ******** *****
    ***** ****** hahahaha** * ***** hahahaha **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ******* ******* ******* ******* ***** ******* ** ******** ****** *****
    +1
    ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    *** **** ********** *** ****** ********* *** *** ******* *** ** ******** *** ** *** ** ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
  • Emmy Emmy:
    ** **
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******* ** ********* ** ******** ***** ******* ****** hahahaha
    ***** ** ****** hahahaha**** ******* ********* ****** hahahaha* ***** *********
    **** * **** **** * ** ****** ********* **
    *** hahahaha* **** ****** ******* ** **********
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ******** *******