Kenevir kokusu

Cashh

Doktor
Arkadaşlar selamlar. Ebeveyn banyosunda kabinim kapısını komple izole ettim ama eve koku yayılıyor bi şekilde iki çiçek var 105*80*160 yükseklik te kabin. Henüz bir aylık çiçeğe girmedi. 100mm Ducto kanal fan ile (çok sessiz tavsiye ederim) içerideki havayı atıyorum şimdi artık karbon filtre takmam gerek zamanı geldi şimdi udwells marka bir karbon var çok iddialı ithal ürün avustralya fiyatı da 190 metreküp 420 lira 800 gram aktif karbon içeriyor. Birde bazı arkadaşlar dan okudum Dr.karbon var cankarbon filtre bu üçü arasındayım öncelikli sorum udwells hakkındaki fikriniz ? 2 çiçek için yazdığım ölçü ve için karbon filtre önerisi bu arada Ducto fan 220 metreküp tü. İkinci olarak arkadaşlar yatak odasında ve evin genelinde koku yayılımı var bunun önüne ne ile geçebilirim yani bastıran bir koku veya koku emen öneri one gel kullanan varmı aranızda eminim vardır etkisi ve süresi ne kadardır? Farklı oda kokusu öneriniz var mı? Yazıyı çok uzun tuttum kusuruma bakmayın kankalar ️

Cashh

Doktor
125 Lik olanla karıştırdım eldeki kanal fanı 100 metreküp müş buna uygun karbon filtre ne olucak

negma

Kıdemli Üye
Arkadaşlar selamlar. Ebeveyn banyosunda kabinim kapısını komple izole ettim ama eve koku yayılıyor bi şekilde iki çiçek var 105*80*160 yükseklik te kabin. Henüz bir aylık çiçeğe girmedi. 100mm Ducto kanal fan ile (çok sessiz tavsiye ederim) içerideki havayı atıyorum şimdi artık karbon filtre takmam gerek zamanı geldi şimdi udwells marka bir karbon var çok iddialı ithal ürün avustralya fiyatı da 190 metreküp 420 lira 800 gram aktif karbon içeriyor. Birde bazı arkadaşlar dan okudum Dr.karbon var cankarbon filtre bu üçü arasındayım öncelikli sorum udwells hakkındaki fikriniz ? 2 çiçek için yazdığım ölçü ve için karbon filtre önerisi bu arada Ducto fan 220 metreküp tü. İkinci olarak arkadaşlar yatak odasında ve evin genelinde koku yayılımı var bunun önüne ne ile geçebilirim yani bastıran bir koku veya koku emen öneri one gel kullanan varmı aranızda eminim vardır etkisi ve süresi ne kadardır? Farklı oda kokusu öneriniz var mı? Yazıyı çok uzun tuttum kusuruma bakmayın kankalar ️
dr olanı kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim 0 sıkıntı

Kanka bide bu mevzu çiçeğe girmeden önce daha yani belirtisi bile yok bitki bir koku yapıyor böyle kızık kızık çok ağır bi koku rahatsız edici yani sömek kokusuyla falan ilgisi alakası yok bunun sebebi ne ki acaba

koala

tembel hayvan
https://ty.gl/eqcj36owq7 senin ürünün bu kanka odayi izole edemezsen suyun içine bu parfumden bi kapak koyuyorsun takıyorsun fişe baya bi alanı var iyi yayıyor biri felan geldiğinde bunu yaparsın. koku içeri geliyorsa zaten oda kaciriyodur kanka fanla dışarı atmana rağmen. bence çıkış fanini güçlenir @higthead yardımcı olur fan ve filtre tavsiyesine bence şakaya gelmez kanka bu iş bi an önce hallet

koala

tembel hayvan
kanka tekrar bi ölçülerine baktim o fan intihar senin şartlarinda mutlaka güçlendir fanini o fana göre filtre alma kanka

Cashh

Doktor
Kanka bide bu mevzu çiçeğe girmeden önce daha yani belirtisi bile yok bitki bir koku yapıyor böyle kızık kızık çok ağır bi koku rahatsız edici yani sömek kokusuyla falan ilgisi alakası yok bunun sebebi ne ki acaba
Tam olarak aynı şeyi söylüyorum ortada çiçek sömek yok ama keskin rahatsız edici ağır bir koku var aynı şeyi yaşıyoruz sende varmı karbon? Takip ve çare kovalayalım trip yaptı bende iki gündür

Cashh

Doktor
https://ty.gl/eqcj36owq7 senin ürünün bu kanka odayi izole edemezsen suyun içine bu parfumden bi kapak koyuyorsun takıyorsun fişe baya bi alanı var iyi yayıyor biri felan geldiğinde bunu yaparsın. koku içeri geliyorsa zaten oda kaciriyodur kanka fanla dışarı atmana rağmen. bence çıkış fanini güçlenir @higthead yardımcı olur fan ve filtre tavsiyesine bence şakaya gelmez kanka bu iş bi an önce hallet
Eyvallah kanka haklısın stresliyim. 100 lük değil 125 Lik 200 metreküplük çıkış fanı koysam iyiydi

Tam olarak aynı şeyi söylüyorum ortada çiçek sömek yok ama keskin rahatsız edici ağır bir koku var aynı şeyi yaşıyoruz sende varmı karbon? Takip ve çare kovalayalım trip yaptı bende iki gündür
Yok kanka 5 tane critical vardı. Bende yazın başında balkonda öğüttürüyordu insanı sonra dışarı almıştım işte yok bende kuruyorum şuanda bi havalandırma sistemim kaldı ama karbonsuz içerde çok zor kanka tek kök olsa belki o da bak yani belki jelle oda spreyiyle belki durulur

Cashh

Doktor
kanka tekrar bi ölçülerine baktim o fan intihar senin şartlarinda mutlaka güçlendir fanini o fana göre filtre alma kanka
Öyle mi
Yok kanka 5 tane critical vardı. Bende yazın başında balkonda öğüttürüyordu insanı sonra dışarı almıştım işte yok bende kuruyorum şuanda bi havalandırma sistemim kaldı ama karbonsuz içerde çok zor kanka tek kök olsa belki o da bak yani belki jelle oda spreyiyle belki durulur
Önce havalandırma fanını güçlendiricem mevcut 100 mk slient seri den 240 mk alıcam can lite den de 330 mk karbon alıcam takıcam hava daha sessiz ve daha güçlü kokudan arınmış olarak atılıcak o zaman koku gider diye düşünüyorum içerideki kalan olursa da jel bilemedim hem çok para hem 15 gün ömrü var diyorlar böyle fıst yapan sprey koyucam evin girişine

Cashh

Doktor
havalandırma fanını güçlendiricem mevcut 100 mk slient seri den 240 mk alıcam can lite den de 330 mk karbon alıcam takıcam hava daha sessiz ve daha güçlü kokudan arınmış olarak atılıcak o zaman koku gider diye düşünüyorum içerideki kalan olursa da jel bilemedim hem çok para hem 15 gün ömrü var diyorlar böyle fıst yapan sprey koyucam evin girişine yarın kapalı pazartesi hemen alıp ertesi güne bile bırakmadan yapayım diyorum en kötü pazartesi işe giderken alır salı takarım. İki gün de hava güzel gidicek birine gitmese Allah korusun :) kanka intihar dedin uyarın bende zınkk etti hemen 2800 ayırıp karar verdim mevcutu biraz büyüyecektim yani Çapı 100 mm yi 125 veya 150 yapayım diye düşündüm ama tekrar deliği büyüt veya boru sistemine uydur bir sürü iş ti şimdi senin etkinle slient hem 100 mm hem yeterli metreküp uğraşmadan entegre. Teşekkür ederim ️

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ****** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    **
  • D despacito:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ********** hahahaha* **** ********
  • D despotdes:
  • B bluedream.an:
    ***** ****** ******* ******* ****** * **** ********* ********* hahahaha ***** **** ***** ******** hahahaha** ******** *** *** ****** ****** *** ****** ******* *** ******** ****** ******* ******* ********** **********
  • B bluedream.an:
    *** ***** **** hahahaha ***** hahahaha*** *******
  • B bluedream.an:
    ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • B bluedream.an:
  • B bluedream.an:
    **** ******** hahahaha *** ****** ***** * **** ******* ******* ****** ** ******** *** ** ******** ***** hahahaha****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** hahahaha**** *******
  • Night owl Night owl:
    ** ** ******** ******* ***** ** *** ******** ***** ***** ********* ***** ****** *** ******** ******* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
    hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    M merto1835: ****** **** ******* ******