Kenevir ve sağlık

Avare

Doktor
Kankalar konumuz sağlık.

Hepimizin bildiği üzere kenevir alkolden de sigaradan da daha az zararlı. En azından inandığımız şey bu.
Peki gerçekten öyle mi?
1 hafta boyunca aynı pet şişe ile kova yaptığımız zaman pet şişe önce sararıp sonra da kahve rengine dönmeye başlıyor.
Sadece ot içmek için kullandığım 5 lt bir yeşil kovam var evde onda bile 3 litre çizgisinin olduğu kısımda suyun izi oluşmuş.

Bong kullanan kankalar daha iyi bilir neden bahsettiğimi.

Peki ya ciğerlerimizin içi?

Bu otu zararları en aza indirgeyerek kullanmak için sizler neler yapıyorsunuz?
Yahut ne gibi takviyeler ile vücut sağlığınıza destek oluyorsunuz?

istr

Ordinaryüs
Bana edible weedden farklı bişeymiş gibi hissettiriyo, o yüzden best ve en sağlıklı olduğunu düşündüğüm kullanım şekli tütünsüz blunt dır, ama malesef çok masraflı, o yüzden sigaradan devam, beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum bide 2 günde bir spor yapıyorum, spor bazen düz koşu bazen basketbol falan olabiliyo. Ek olarak ayın 15 inden sonra kendime haftada maks 2 sigara izin veriyorum

Emmy

Müptezel
Selam canlarım temiz ve daha zararsiz bir kafa diliyorum .. tarifime gelince ...
Akciğeri temizleyen kür için gerekli malzemeler:
Zerdeçal (Bakteri, kanser ve virüsleri yok eden vitaminler, omega 3 asitleri ve mineralleri barındırır.)
Soğan (Kanser, solunum sorunlarını ve kötü huylu tümörlerin tedavisinde kuvvetlidir.)
Zencefil (Akciğerlerde biriken mukusları yok eder.)
Nasıl yapılır?
Az miktarda şekeri "" bura size bağlı" su kaynattıktan sonra zencefil ve doğranmış soğanları parçalayarak ilave edin. Bu malzemeleri bir müddet kaynatın. kaynadıktan sonra altını kısın ve zerdeçal ilave edin. Su miktarı yarıya inene dek kaynatın. Karışımı süzün ve sıvıyı bir şişe ya da kavanozun içine yerleştirin. Soğumaya bırakın ve buzdolabına koyun. Bu kürü üç gün boyunca tüketin. İnanılmaz etkilerini göreceksiniz.

Emmy

Müptezel
Kanka ben bir litrelik yapıyorum bi dene sert oldu dersen 1.5 yap ama bunu ilk dozdan sonra 2 gunde bir mutlaka yap parça parça balgam atacaksın korkma eskiden kalma bronşlardaki kanlarda çıkıyor kahve renginde ben doktora gittim bu sekilde devam et dedi artik cigerlercok temiz ve ictigim sigarayi arttıramıyorum kova veya joint yapamıyorumcok agir geliyor kafasi detoks etkisi var

wooZ

Üye
Kankalar konumuz sağlık.

Hepimizin bildiği üzere kenevir alkolden de sigaradan da daha az zararlı. En azından inandığımız şey bu.
Peki gerçekten öyle mi?
1 hafta boyunca aynı pet şişe ile kova yaptığımız zaman pet şişe önce sararıp sonra da kahve rengine dönmeye başlıyor.
Sadece ot içmek için kullandığım 5 lt bir yeşil kovam var evde onda bile 3 litre çizgisinin olduğu kısımda suyun izi oluşmuş.

Bong kullanan kankalar daha iyi bilir neden bahsettiğimi.

Peki ya ciğerlerimizin içi?

Bu otu zararları en aza indirgeyerek kullanmak için sizler neler yapıyorsunuz?
Yahut ne gibi takviyeler ile vücut sağlığınıza destek oluyorsunuz?
Sigara olarak tabikide zararlı ama dönüp baktığımız zaman CBD hakkında çok bir bilgim yok araştırmadım lakin THC ye gelirsek sadece içerken ciğerlerimize olan zarardan bahsetmememiz de gerekiyo bu içtiğim ot da desek beynimizi eritiyor arkadaş... tamam yaratıcığılını arttırıyo olabilir ama pothead diye bir lakap vardır bilirmisiniz ? İnsan içtikçe mala dönüyo 40 sene içen tanıdıklarım var adam evinde yetiştiriyo 40 senedir takılıyo artık o kadar beyni gitmişki elindeki kahveyi döküyolar otururken xD ama diceğim şudur Kenevir Sağlıktır.....

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka saglik acisindan en iyisi uzak durmak. Ne kadar kabullenmek istemesek de bu sigara bi noktadan sonra paranoyaya, anksiyeteye, unutkanliga vs yol aciyor. Bokunu da cikarttin mi mal ediyor. Fiziksel diyorsan yemeklere katmani oneririm kanka. Ama tam olarak hangi yemege kattigin da onemli bence, fiziksel zararlardan kurtulayim diye surekli kurabiye kek falan da cok yararli degil kanka sonucta. Bence en iyisi kullanimi azaltmak

wooZ

Üye
Kanka saglik acisindan en iyisi uzak durmak. Ne kadar kabullenmek istemesek de bu sigara bi noktadan sonra paranoyaya, anksiyeteye, unutkanliga vs yol aciyor. Bokunu da cikarttin mi mal ediyor. Fiziksel diyorsan yemeklere katmani oneririm kanka. Ama tam olarak hangi yemege kattigin da onemli bence, fiziksel zararlardan kurtulayim diye surekli kurabiye kek falan da cok yararli degil kanka sonucta. Bence en iyisi kullanimi azaltmak
Öyle kanka biz biraz söylemek istemesek te bunun elbet bir zararı var, çok fazla kullanınca da dediğin gibi mal oluyor insan neye baktığını bile anlamıyosun bazen boş boş etrafa bakıyosun, unutkanlık çok oluyo ben kullanan kimi görsem gerçekten insan 100 metreden anlıyo uzun süreli kullanan adamı xD Şimdi diceksiniz dön aynaya kendi g*tüne bak, benim tipimin zaten en az 5 yıl yatarı var bazen aynada kendime bakarken "ben kime ve neye bakıyorum a*k" diyorum yani ama işte napalım o ko*uğumun 60cm lik bongu eline alıncada çok mutlu oluyo insan :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ** *** ******* *****