kerataların boyları niye ağaç bukadar küçük?

Pedrograd-7

Yeni üye
https://imgur.com/a/9fLXCmQ

merhaba arkadaşlar ortadaki kızımın başını 4üncü katında kestim pistelleri çıktı ama hayal ettiğim kadar büyük olmadı bi ağaç kadar olur diye düşünüyordum bukadar hızlı çiçeklenmeye girmesinin nedenini anlamadım diğer sağdakide dişi mi erkek mi erkek topuna benzer bişiler çıkmaya başladı ama erkek mi değil mi belli değil herhalde henüz 1 hafta daha vermeyi düşünüyorum ama bukadar kısayken cinsiyetinin belli olması normal mi ? soldaki keratanın başını kesmedim büyüsün kerata bakalım nereye kadar büyüyecek

Pedrograd-7

Yeni üye
aslında durum baya karışık bu bi arkadaşımdaydı söylediğine göre tohum orjinaldi kanadadan gelmişti bitanede köfteci hazeleri erkek çıktı vardı bende dedimki üstüne çırp bari polenlerini dişilerin üstüne tohumları çıksın öyle tohumları çıktı ektik ama ortadaki direk köfteci haze ama diğerleri oro-os-puuu çoccuğuuu tabiri caizse [afedersiziniz]

Pedrograd-7

Yeni üye
darkbiohazards' Alıntı:
Kanka anlaşıla bunlar autoflower. Bunlara kelle koparmaya gelmiyor böyle çük gibi cücük kalıyorlar. Benim konuma gir bak aynı sorunu yaşadım. Eğitim toping her zaman iyi değil malesef.

aga bee çok üzüldüm şimdiye kadar 18-6 ışık veriyordum şimdi 12-12 yapim mi sence ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** ** ** ******* ******* ******* *** **** hahahaha* ******** ****** ********** ***** ***** *******
  • Night owl Night owl:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahahahahahaha ***** *******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ** **** ***** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ****** ** *** ********** **** hahahaha* ********
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ***** *** ********** ***** ** * *** hahahaha hahahaha ** **** ***** *** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ** hahahaha*** ********* ********* ***** ****** **** ***** *** ***** hahahaha* ****** **********
    ** ***** ***** hahahaha ***** ** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* ****** **** hahahaha **** **** *** ******** ****** ** ***** ***** *******
  • Night owl Night owl:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ***** *** *** *** ******** hahahaha***** ** ****** ******** ***** ******** ******* ** *****
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    +1
    hahahaha ******
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* ***** hahahaha***
    içiciadam içiciadam: **** ******* ***** hahahaha***